У Комсомольську пройшли щорічні змагання з веслування на човнах класу «Дракон»

5.05.2015, 09:51

2 травня у Комсомольську пройшли щорічні змагання з веслування на човнах класу «Дракон» на кубок пам’яті Олександра Литвиненка. Це феєричне спортивне свято відбулося за підтримки Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», Всеукраїнської федерації веслування на човнах «Дракон».

 

На урочисте відкриття, яке пройшло в Яхт-клубі, завітали перший заступник міського голови Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу фізичної культури і спорту Віктор Подрезан та рідні Олександра Литвиненка.

 

На змагання традиційно збирається велика кількість учасників із всієї України. Цього року в чемпіонаті взяли участь 21 команда із 7 областей та 11 міст України: Полтави, Кременчука, Комсомольська, Києва, Житомира, Запоріжжя, Черкас, Одеси, Енергодару, Дніпропетровська та Львова. Із них – 8 чоловічих, 6 змішаних та 7 юнацьких екіпажів. Також пройшли аматорські заїзди із 7 корпоративних команд, серед яких була і команда ви конавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області. Всі учасники змагались на дистанціях 200, 1000 та 2000м.

 

Результати змагань:

 

Чоловічий клас

200 м.

1 місце – «Отаман» (Львів)
2 місце – «Драгонком» (Комсомольськ)
3 місце – «DBC» (Київ)

2000 м.

1 – «Отаман» (Львів)
2 – «Динамо» (Дніпропетровськ)
3 – «Драгонком» (Комсомольськ)

 

Змішаний клас

200 м.

1 – «Драгонком» (Комсомольськ)
2 – «Мала Флотилія» (Київ)
3 – «DBC» (Київ)

2000 м.

1 – «Динамо» (Дніпропетровськ)
2 – «Мала Флотилія» (Київ)
3 – «Драгонком» (Комсомольськ)

 

У класі «Юнаки» команди виступили з такими результатами:

200 м.

1 – ДЮСШ №3 (Комсомольськ)
2 – «Залізні хлопці» (Черкаси)
3 – НВК ім. Людмили Бугаєвської (Комсомольськ)

1000 м.

1 – «Прометей» (Енергодар та Полтава)
2 – «Залізні хлопці» (Черкаси)
3 – ДЮСШ №3 (Комсомольськ)

 

Серед корпоративів призові місця на дистанції 200 м. вибороли команди «ГЗК-Сервіс», «Атлант» та «Кремінь» (Кременчук), а на дистанції 1000 м. – «Атлант», «ГЗК-Сервіс» та «ЕДС».

 

Усі команди-переможці були нагороджені медалями та кубками. На всіх гостей заходу, яких цього року було чимало, чекало неймовірне спортивне шоу.

 

 

 

Матеріали та фото Марії Хорольської