Шановні комсомольчани! Дорогі ветерани!

8.05.2015, 08:08

Шановні комсомольчани! Дорогі ветерани!

Сердечно вітаю Вас із Днем доблесті і героїзму, 70-ою річницею Великого Подвигу патріотів, річницею Перемоги над нацизмом в Європі!

Цьогоріч Перемогу над нацизмом ми святкуємо під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо». Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах німецько-радянської війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край, хто сьогодні захищає Схід України. Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про вас, живих і мертвих, – нетлінна, вдячність народу – безмежна.

Дорогі ветерани! Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це високий приклад для наслідування. Наш обов’язок – бути гідними вашого життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

Бажаю вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років активного життя, тепла людських стосунків та родинного затишку. Хай не болять ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у ваших оселях. Рідна земля завжди пам’ятатиме про великий подвиг українського воїна!

Зі святом вас!

Міський голова Сергій Супрун