У ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ КОМСОМОЛЬЧАНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МІТИНГУ-РЕКВІЄМІ

12.05.2015, 08:57

09 травня у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні комсомольчани взяли участь у мітингу-реквіємі, що пройшов на Театральній площі.

 

Мітинг відкрив очільник Комсомольська - міський голова Сергій Андрійович Супрун. Звучав Гімн України. Комсомольчани хвилиною мовчання вшанували полеглих у роки Другій світовій війні, хто боровся з нацизмом, підтримуючи солідарність усіх об’єднаних націй, хто поліг в зоні АТО, привітали ветеранів, які прийшли цього дня на свято.

 

Сергій Андрійович привітав ветеранів та комсомольчан із Днем доблесті і героїзму, 70 річницею Великого Подвигу патріотів, річницею Перемоги над нацизмом в Європі! «У кожної держави, кожного народу є дати і події, які складають основу, опорні точки їхньої історії, підґрунтя історичної пам'яті і національної гордості. Для нас, для прийдешніх поколінь, такою знаковою віхою була і вічно буде Перемога у німецько-радянській війні. Священна пам’ять і воєнні реліквії завжди живуть з нами, у наших серцях. У героїчному літописі Полтавської землі знаменна історична подія - форсування Дніпра. У ході запеклих боїв 43 року за цим місцем закріпилася назва «Долина смерті». 30 тисяч бійців Радянської Армії полягли смертю хоробрих у боях за Дніпро у нашій місцевості. Сьогодні ми низько схиляємо голови у доземному поклоні перед світлою пам’яттю загиблих, перед нині живими, які пронесли через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні», - зазначив міський голова. Очільник Комсомольська побажав ветеранам міцного здоров’я, довголіття, родинного тепла та гарного настрою.

 

Зі словами щирої вдячності звернулися до ветеранів голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус, Почесний громадянин Комсомольська В.Ф.Бадагов, голова міської ради ветеранів війни та праці В.М.Станицька, намісник Архієрейського подвір’я Свято-Миколаївського собору Української православної церкви Г.Г.Граб. Виступаючі привітали присутніх зі святом, згадали також і тих, хто загинув на полях боїв, хто з пораненнями та контузіями відбудовував зруйновані міста та села, хто не дожив до 9 травня 2015 року.

 

Ведуча зачитала слова привітання та щирі побажання доброго здоров’я, довгих і щасливих літ життя, миру й добробуту від народного депутата України Костянтина Валентиновича Жеваго, адресовані ветеранам та комсомольчанам.

 

Після закінчення мітингу відбувся концерт за участю творчих колективів міста та Палацу культури і творчості.

 

З нагоди святкування 70 річниці Перемоги від міського голови ветеранам було вручено вітальні листівки та подарункові набори.