Дорослі й малі вшанували світлу пам’ять полеглих воїнів-героїв

12.05.2015, 09:01

09 травня представники територіальної громади Комсомольська на чолі з міським головою Сергієм Супруном долучилися до проведення заходів, присвячених 70 річниці Великого Подвигу патріотів, річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Вранці біля меморіалу «Вічний вогонь» зібралися комсомольчани: ветерани,  представники міської влади, установ, організацій міста, воїни-афганці, учнівська молодь. Біля меморіалу несли почесну варту члени спілки ветеранів Афганістану.

 

Містяни поклали живі квіти, корзини й вінки до «Вічного вогню». Дорослі й малі прийшли вшанувати світлу пам’ять полеглих воїнів-героїв. З кожним днем усе далі від нас священний День перемоги.  70 років ми відзначаємо це свято  як символ радості і скорботи, пам’яті і безсмертя, як символ дружби народів, які в ім’я життя   і майбутнього власною кров’ю захищали кожний клаптик нашої рідної землі. Давно відгриміли залпи Другої світової війни. Та хоч би скільки ще минуло часу, доки існуватиме на своїй землі українська нація – у цей день країна вклонятиметься солдатам Перемоги. Цього дня ми згадуємо всіх тих, чиє життя забрала війна. Тих, хто поліг у кривавому бою, хто після перемоги помер від ран, хто не дожив свого віку, не долюбив, так і не побачив своїх ненароджених дітей. Ми уславлюємо тих,  хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Низько вклоняємося та складаємо глибоку шану дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн. Святий обов’язок сучасних і прийдешніх поколінь – не забути, якою ціною здобуто перемогу.

 

Захід організовано за ініціативи міської влади відділом культури і туризму.