У ШУМЕЙКОВОМУ УРОЧИЩІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ЗЕМЛЯКІВ

13.05.2015, 13:16

У п’ятницю 8 травня на території Меморіального комплексу воїнам Південно-Західного фронту в урочищі Шумейкове, що в Лохвицькому районі, вшанували пам’ять земляків, які загинули у Другій Світовій війні. Урочистості відбувалися у День пам’яті та примирення у рамках святкування 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

На захід з’їхалися ветерани зі всіх районів Полтавської області. Від міста Комсомольська була присутня делегація у складі членів міської спілки ветеранів Афганістану, Комсомольської міської організації ветеранів війни та праці.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко, голова Полтавської обласної ради Петро Ворона, голова Полтавської обласної організації інвалідів війни та Збройних Сил Іван Лантух, учасники урочистостей поклали квіти до Меморіалу в Шумейковому урочищі. Полеглих у Другій світовій війні вшанували хвилиною мовчання, архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір відслужив панахиду за загиблими.

Ветеранам дарували своє мистецтво дитячі творчі колективи, звучали старі добрі фронтові пісні часів Другої світової, твори сучасних виконавців, народжені у полум’ї військової агресії на Сході країни. Завершилося свято виконанням Гімну України, який заспівав зведений імпровізований хор з учасників та гостей урочистостей. Смачну крапку у святкуванні поставила польова кухня, кухарі якої  щедро пригощали гостей Шумейкового урочища традиційною фронтовою кашею.