КОМСОМОЛЬЧАНИ Й НАДАЛІ МАТИМУТЬ У СВОЇХ КВАРТИРАХ ГАРЯЧУ ВОДУ

15.05.2015, 17:37

14 травня перший заступник міського голови Дмитро Биков провів виїзну нараду на території котельні мікрорайону № 15 за участю головного інженера КВП «Комсомольськтеплоенерго» Павла Сніжка, начальника відділу благоустрою та житла ДЖКГ Валерія Гирявця, працівників котельні, ЗМІ.

 

12 травня на вимогу НАК «Нафтогаз України» отримано припис про припинення постачання природного газу на котельні міста Комсомольська. Вимогу зумовлено наявністю у КВП «Комсомольськтеплоенерго» значної заборгованості, яка виникла за рахунок різниці в тарифах, яку досі не компенсувала держава, та заборгованості за послуги теплопостачання та постачання гарячої води населенню за минулі періоди. Отже, перед комсомольчанами постала перспектива залишитися без послуги гарячого водопостачання. У ході перемовин керівництву міста вдалося досягти домовленості – котельня по вул. Енергетиків, 31, що обслуговує майже 85% містян, продовжить працювати в робочому режимі. Прийняли рішення призупинити постачання природного газу на котельню мікрорайону № 15, яка все ж продовжить свою роботу, використовуючи альтернативні види палива – дрова, щепу, пілети, інше. Саме таким чином, міська влада буде економити блакитне паливо. Сьогодні вкрай важливим є соціальний ефект. Мешканці мікрорайону № 15 не залишаться без послуги гарячого водопостачання, а комсомольчани й надалі матимуть у своїх квартирах гарячу воду.

 

Нагадаємо, що питання енергозбереження вже давно є пріоритетними та значущими для міської влади. За рахунок субвенції з державного бюджету на котельні, що обслуговує будинки  мікрорайону №15, встановлено 2 котли сумарною потужністю 1,64 МВт, що працюють на деревині та щепі - альтернативі дорогому газу. Введені нещодавно в експлуатацію котли працюють без збоїв.

 

У ході робочого візиту перший заступник міського голови Дмитро Биков оглянув обладнання, що подає щепу на конвеєр, поспілкувався з працівниками, які його експлуатують. Відзначив необхідність удосконалити систему шляхом введення механізмів, поглинаючих пил. Побував на складі деревини, оглянув роботу дробарки для переробки гілок дерев на щепу. На сьогоднішній день дробарка переробляє запас деревини, зібраної після стихійного буревію 2012 року. Перший заступник міського голови висловив задоволення з приводу організації роботи дробарки та котельні, що працює на альтернативному паливі.