23 червня — День державного службовця

23.06.2009, 08:19

Шановні державні службовці!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України. Вірно, чесно та шляхетно служити своєму народові та державі в ім'я її процвітання для українців у всі часи було почесним обов'язком.

Сьогодні на держслужбовців покладена основна відповідальність за стан справ у розбудові України, за втілення в життя всіх найголовніших функцій держави. Від ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи і якість соціально-економічних перетворень у регіоні та країні загалом, моральне та фінансове благополуччя людей.

Від усієї душі бажаю вам, шановні колеги, наснаги, терпіння, сили волі, міцного здоров'я та нових здобутків у справі сумлінного служіння народу України.

Міський голова                                            С.А. Супрун