Постійні комісії завершили свою традиційну роботу

18.05.2015, 15:21

Цього тижня постійні комісії завершують роботу перед засіданням сесії міської ради.

 

Засідання постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади пройшло 06 травня у малій залі виконкому, у ході якого внесено зміни до Міської Комплексної Програми профілактики злочинності та правопорушень на 2011 – 2015 роки, затверджено Міську Програму антитерористичних заходів на 2015 рік.

 

Цього ж дня відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації, де депутати міської ради опрацювали близько 10 профільних питань, розглянули та погодили проекти рішень про прийняття у власність територіальної громади м. Комсомольська майна, про внесення доповнень до Програми приватизації об’єктів комунальної власності, про затвердження розміру статутного капіталу та змін до статуту комунальних підприємств. Роботу комісії очолив депутат міської ради, голова постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації Ігор Зінченко.

 

06 травня також працювала постійна комісія з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, на порядку денному якої були наступні питання:

  1. Про виконання протокольного доручення постійної комісії від 03.04.2015 року.
  2. Про виділення коштів для надання депутатами міської ради матеріальної допомоги малозахищеним громадянам у 2015 році.
  3. Про Порядок забезпечення безкоштовним харчуванням за рахунок міського бюджету дітей батьків-учасників антитерористичної операції, та дітей, батьків яких загинули під час проведення антитерористичної операції.

 

На засідання постійної комісії з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології, що пройшла 12 травня, відділом економічного аналізу та контролю винесено 10 питань щодо поновлення прав користування земельними ділянками, управлінням архітектури і містобудування - 42 проекти рішень. Усі питання було опрацьовано, винесено на розгляд сесії Комсомольської міської ради. 19 травня о 9-00 у малій залі міськради відбудеться позапланове засідання постійної комісії з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології, де членами комісії буде розглянуто 7 питань, відправлених на доопрацювання. 

 

13 травня за головування депутата міської ради, голови постійної комісії з питань  економічної політики, бюджету та  фінансів  Олександра Лисенка відбулося засідання, де опрацьовано близько 10 питань. Розглянули звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2015 року, зміни до показників міського бюджету на 2015 рік,  Міську Програму антитерористичних заходів на 2015 рік, Порядок забезпечення безкоштовним харчуванням за рахунок міського бюджету дітей батьків-учасників антитерористичної операції, та дітей, батьків яких загинули під час проведення антитерористичної операції, зміни до Міської Комплексної Програми профілактики злочинності та правопорушень на 2011 – 2015 роки та Програми розробки містобудівної документації в м. Комсомольську на 2015 – 2017 роки.

 

У середу засідали постійна комісія з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв'язку (депутат міської ради, заступник голови постійної комісії Валерій Байдак) та постійна комісія з питань підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики (депутат міської ради, голова постійної комісії Володимир Говоренко). Члени комісій заслухали коментарі виконавців проектів рішень з профільних питань, погодили їх розгляд на пленарному засіданні сесії міської ради.