Виїзна нарада з питань ремонту доріг та тротуарів

18.05.2015, 15:43

14 травня в рамках робочої наради перший заступник міського голови Дмитро Биков оглянув у Комсомольську результати роботи підрядних організацій щодо ремонту доріг та тротуарів за останній місяць. Участь у нараді взяли начальник відділу благоустрою та житла ДЖКГ Валерій Гирявець, в.о. начальника управління архітектури і містобудування Ольга Євстропова, депутати Комсомольської міської ради Володимир Богодист, Володимир Кашуба, Вячеслав Мінязев, ЗМІ.

 

Делегація побувала на вулиці Добровольського, 47, де нещодавно на замовлення міської влади облаштовано широкий тротуар (128 кв.м). На будівництво тротуару з міського бюджету виділено 80 тис. грн. Перший заступник міського голови Дмитро Биков прокоментував, що здійснене капітальне будівництво – давнє зобов’язання влади, мешканці мікрорайону чекали на нього майже 2 роки. Роботи не вдавалося розпочати через проблеми з фінансуванням коштів через Управління Державної казначейської служби України. На щастя цьогоріч міські бюджети України отримали можливість оплатити роботи з капітального будівництва. Комсомольськ довго не зволікаючи, активно взявся до роботи. Маємо результат – зручний тротуар. Новий тротуар було схвалено мешканцями мікрорайону, які проходили неподалік та висловлювали вдячність. Перший заступник міського голови запевнив, що роботи з облаштування міста тротуарами будуть продовжуватися і надалі як за кошти місцевого бюджету, так і за фінансової підтримки Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

 

Відвідали внутрішньоквартальний проїзд, що розділяє мікрорайон № 15 від мікрорайону № 15-А, де повним ходом триває ямковий ремонт. Дмитро Биков зазначив, що вищезазначеним проїздом між вулицями Леніна та Добровольського користується велика кількість комсомольчан. Стан дороги дійсно був незадовільний. Тому ямковий ремонт розпочали в терміновому порядку. Крім того, з ініціативи депутата Комсомольської міської ради Володимира Богодиста питання ремонту дороги додатково розглянули на постійній комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку. За результатами обговорення члени комісії винесли на пленарне засідання сесії Комсомольської міської ради, що має відбутися 19 травня, проект рішення щодо виділення додаткових коштів у сумі 500 тис. грн. на капітальний ремонт дороги. У разі підтримки пропозиції депутатами міської ради, після проходження тендерної процедури, за умови можливості проведення фінансових операцій через Управління Державної казначейської служби України, за сприятливої погоди вже через 1-2 місяці ремонт можна буде розпочати.

 

Міська влада також оглянула внутрішньо квартальний проїзд вздовж будинку № 64 по вулиці Леніна. Справа в тому, що дорога, яка розташована біля ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, характеризується досить інтенсивним рухом автомобільного транспорту. Делегація виїхала на місце з метою віднайти найкращий шлях збільшення безпеки школярів на дорозі. За результатами огляду території перший заступник міського голови Дмитро Биков дав начальнику відділу благоустрою та житла ДЖКГ В.Гирявцю доручення розглянути можливість розробки проекту щодо організації руху пішоходів і транспорту шляхом встановлення турнікету. Заступнику начальника управління архітектури і містобудування О.Євстроповій доручено провести відповідну роботу з приватними підприємцями, які відповідно до рішення  52 сесії Комсомольської міської ради Полтавської області 6 скликання зобов’язані здійснити благоустрій території, прилеглої до житлового будинку №74 по вулиці Леніна, у тому числі й облаштувати тротуар.