П’ятдесят сьома сесія комсомольської міської ради полтавської області

19.05.2015, 15:20

П’ятдесят сьома сесія Комсомольської міської ради Полтавської області шостого скликання пройшла 19 травня у великій залі міської ради за головування секретаря Комсомольської міської ради Світлани Олександрівни Калашнік.

 

У ході пленарного засідання депутати міської ради розглянули ряд фінансових питань, зокрема:

 

 

1)    Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2015 року.

2)    Про внесення змін до показників міського бюджету на 2015 рік.

3)    Про виділення коштів для надання депутатами міської ради матеріальної допомоги малозахищеним громадянам у 2015 році.

 

Потім перейшли до роботи над проектами рішень гуманітарного напрямку. Начальник відділу освіти Ірина Володимирівна Шошина прокоментувала основні пункти Порядку забезпечення безкоштовним харчуванням за рахунок міського бюджету дітей батьків – учасників антитерористичної операції, та дітей, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції.

 

Внесли зміни до рішення п’ятдесят другої сесії Комсомольської міської ради шостого скликання від 16.12.2014 року «Про дозвіл на укладення договорів закладами охорони здоров’я  міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг оренди житлових приміщень на 2015 рік».

 

Вирішили низку організаційних питань про затвердження «Міської Програми антитерористичних заходів на 2015 рік», про внесення змін до Міської Комплексної Програми профілактики злочинності та правопорушень на 2011 – 2015 роки, про надання згоди на заміну сторони виконавчого провадження.

 

Начальник юридичного відділу Олена Петрівна Таран прокоментувала проект рішення «Про визначення органу самоорганізації населення  «Комітет мікрорайонів приватної забудови «Тріада-21» надавачем довідок про склад зареєстрованих у житлових приміщеннях», відповідно до якого ОСН «Тріада-21» визначено надавачем довідок встановленого зразка про склад зареєстрованих у житлових приміщеннях для призначення субсидій мешканцям приватного сектору.

 

Директор ДЖКГ Петро Борисович Василюк доповів питання житлово-комунального господарства. Після обговорення внесено зміни у додаток до рішення 56 сесії 6 скликання «Про затвердження заходів по благоустрою міста на 2015 рік» та у додаток до рішення 56 сесії 6 скликання «Про внесення змін до переліку заходів, видатки на які у 2015 році будуть проводитись за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища». Депутати міської ради також внесли зміни до заходів по утриманню вулично-дорожньої мережі на 2015 рік, якими започаткували облаштування велосипедними доріжками  м. Комсомольськ.

 

У ході засідання традиційно розглянули питання економічного розвитку та ресурсів, поновлення прав користування земельними ділянками, архітектури і містобудування.