Свято обдарованих дітей «Твоє майбутнє, Комсомольськ!»

21.05.2015, 10:41

20 травня Палац культури і творчості гостинно розчинив двері великої зали для урочистостей з нагоди  нагородження обдарованих і талановитих дітей Комсомольська віком до 18-ти років, які показали високий рівень знань та вмінь,  захищали честь міста та стали переможцями і призерами олімпіад, змагань та конкурсів  обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

 

Захід має багатолітню історію. За 19 років міською владою відзначено більше 6 тисяч школярів, які в подальшому пішли навчатися у виші України, примножуючи славу рідного міста.

 

На церемонії «Твоє майбутнє, Комсомольськ!» зібралися батьки, діти, педагоги, представники ЗМІ. Зі щирими вітаннями та теплими побажаннями завітали представники міської влади - секретар міської ради С.О.Калашнік, заступник міського голови Н.Д.Угнічева.

 

Урочисту церемонію відкрили учасники хореографічної студії  «Ясочка», подарувавши глядачам незабутні враження від балетної композиції.

 

Інтелектуальну еліту Комсомольська привітала секретар міської ради С.О.Калашнік, побажала їм миру, добра, злагоди та подальшого успішного розвитку. Подякувала вчителям та батькам за підготовку та виховання учнів, які досягли таких високих результатів. «Ми прагнемо жити й працювати у країні щасливих, забезпечених людей, а високий рівень освіти – важлива складова особистого успіху кожної людини й суспільства. Нехай нові таланти розквітають і щороку поповнюють наші Сузір’я новими талановитими зірочками», - зазначила секретар міської ради.

 

Зі словами вдячності до розумників та розумниць, вчителів і батьків звернулася заступник міського голови Н.Д.Угнічева, подякувала учням за високі досягнення, старанність, наполегливість, батькам – за активну участь у шкільному житті дітей, вчителям – за самовідданість справі виховання й розвитку молоді.

 

Талановитих дітей загальноосвітніх шкіл, обдарованих вихованців Центру дитячої та юнацької творчості, Комсомольської музичної та Комсомольської дитячої художньої шкіл, дитячих колективів Палацу культури та творчості, які протягом навчального року стали переможцями і призерами тих чи інших конкурсів та змагань міського, обласного і всеукраїнського рівнів відзначили сертифікатами, які були вручені почесними гостями - секретарем Комсомольської міської ради С.О.Калашнік та заступником міського голови Н.Д.Угнічевою.

 

Почесними грамотами виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області за багаторічні перемоги в обласних та Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах відзначено Романюк Іванну (гімназія  ім. Віктора Олексійовича Нижниченка), Ковальчук Ірину та Зобенка Арсенія (навчально-виховний комплекс  ім. Людмили Іванівни Бугаєвської).

 

Подяки міського голови за багаторічні перемоги в обласних олімпіадах та конкурсах отримали учень ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 1 Пінчук Олексій, учень ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 2 Коваленко Олексій, учениця ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 4 Кочекова Єлизавета, учні гімназії  ім. Віктора Олексійовича Нижниченка Ситник Всеволод, Мармазінська Ірина, Чухліч Вікторія, Артюхова Юлія, Чорнобай Карина, учні навчально-виховного комплексу  ім. Людмили Іванівни Бугаєвської Левіна Маргарита, Карабаш Євгеній, Гладирь Дмитро, Печонкін Ілля, учениця Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Луценко Аліна.

 

Номінанти сфотографувалися на згадку про участь в церемонії нагородження талановитих та обдарованих дітей «Твоє майбутнє, Комсомольськ».

 

Святкову атмосферу підтримували хореографічна студія  «Ясочка» Палацу культури та творчості, вокальний ансамбль «Мелодіка» загальноосвітньої школи № 1, хореографічний ансамбль «Грація» гімназії  ім. В.О. Нижниченка, вокальна група «Дивертисмент» НВК ім. Л.І. Бугаєвської, вокальний ансамбль «Майсер» загальноосвітньої школи № 6, вокальний ансамбль «Каприз» Центру дитячою та юнацької творчості, театр пісні «Форте» загальноосвітньої школи № 4, вокальний ансамбль «Скерцо» загальноосвітньої школи № 2.

 

Церемонію організовано та проведено відділом у справах сім’ї та молоді виконкому Комсомольської міської ради Полтавської області спільно із міським відділом освіти, відділом культури і туризму.

 

На кожному кроці ми бачимо спалахи дитячих талантів, вправних і впевнених, боязких і сором’язливих, але кожному з них приділяють неабияку увагу. Тож будемо сподіватися, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі, які взялися за таку благородну справу, будуть їм у цьому допомагати. І на українському освітньому олімпі кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше!

 

Бажаємо всім дітям успіхів, подальших творчих злетів та усім без винятку –надзвичайних перемог у житті!

 

Фото Любові Поренко