На засіданні виконавчого комітету міської ради

26.05.2015, 15:34

На засіданні виконавчого комітету міської ради Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Дмитра Бикова відбулося 26 травня в малій залі виконкому міськради.
Роботу виконкому розпочали із розгляду питань житлово-комунального господарства. Начальник відділу житла, розвитку доріг, благоустрою ДЖКГ Валерій Гирявець доповів про роботу житлово-комунальних підприємств міста в опалювальний період 2014-2015 років та завдання з їх підготовки до наступного опалювального періоду. Члени виконкому затвердили заходи на 2015-2016 роки.

Опрацювали питання про визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення й підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсу для визначення пасажирського перевізника в місті Комсомольську, про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування до садових товариств «Маяк» і «Мічурінець».

 

У розділі «Питання гуманітарного та соціального напрямків» члени виконкому розглянули порушене клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», питання, підготовлені службою у справах дітей та управлінням праці та соціального захисту населення, погодили відповідні проекти рішень.

 

Затвердили проекти рішень про надання в безоплатне строкове користування майна громадській організації «Муніципальний духовий оркестр м.Комсомольська». Про питання квартирного та кооперативного обліку, надання ордерів на жилу площу в гуртожитках доповіла начальник житлового відділу Інна Киричок.

 

Обговорили проекти рішень, що стосуються питань архітектури і містобудування. Рішенням виконавчого комітету міської ради присвоїли поштову адресу будівлі засолочного цеху по вулиці Строни, індивідуальному житловому будинку по вулиці Зарічній.

 

Начальник юридичного відділу виконкому Олена Таран доповіла про реєстрацію громадського формування «Комсомольська рота охорони спеціального призначення».

 

Розглянули питання про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Комсомольської міської ради.