Інформація по проведенню двомісячника чистоти та благоустрою в місті

27.05.2015, 10:42

З 24 березня по 23 травня 2015 року в місті Комсомольську пройшов двомісячник чистоти та благоустрою. За час його проведення здійснено комплекс заходів із благоустрою, спрямованих на поліпшення стану довкілля та озеленення міста.

03 квітня в рамках двомісячника проведена загальноміська акція «День довкілля». У акції взяли участь близько 6 тис. людей. Окрім комунальних служб міста, залучено понад 60 підприємств, установ та організацій. За їх допомоги були організовані та виконані роботи із впорядкування прилеглих та закріплених територій, зелених зон, місць масового відпочинку населення.

 У День довкілля разом із підприємствами та населенням вийшли всі бюджетні установи міста. Виконавчий комітет Комсомольської міської ради прибирав закріплену за ним територію, що простяглася від тополиного гаю до яхт-клубу, зібравши 6 м. куб. сміття.

КП «СпецЕко» КМР під час проведення загальноміської акції «День довкілля» приймало безкоштовно сміття на міський полігон твердих побутових відходів. Вивезено майже 850 м куб. сміття, з них - 48 м куб. у день суботника. Прибрано 898,6 тис. кв. м прибудинкових територій, 303,1 тис. кв. м парків та скверів, очищено понад 900 тис. кв. м берегів водойм.

Представниками ДЖКГ постійно проводяться рейди із виявлення несанкціанованих сміттєзвалищ. За час проведення двомісячника чистоти та благоустрою виявлено та ліквідовано силами КП «СпецЕко», ПП «Спецтранс» 30 несанкціанованих сміттєзвалищ об’ємом 586 м.куб. Основна маса стихійних звалищ утворюється в лісових масивах та на прилеглих до них територіях.

Виконано ручне та механізоване прибирання території вулиць та доріг (механізоване прибирання проїжджої частини – 1190000 м.кв., тротуарів-118000 м.кв., миття доріг- 230 км, ручне прибирання доріг вздовж бордюр – 43330 погонних метрів). Відремонтовано 23 павільйони автобусних зупинок, 176 МАФ,125 лавочок, замінено 25 урн. Здійснено фарбування 176 МАФ та 128 лавочок, побілено бордюри, прибрано прилеглі території від випадкового сміття і дрібних залишків деревини після санітарної обрізки.

У скверах, парках міста та місцях масового відпочинку мешканців виконане прибирання, розорані захисні смуги у лісовій зоні, видалена поросль.

Велика увага приділяється озелененню міста. У період акції висаджено 449 дерев, 199 кущів, посіяно 6664 м.кв. газону. Завершено санітарну обрізку зелених насаджень (обрізано 3233 дерева). Жителі Комсомольська вже можуть помилуватися мальовничими квітниками, які створили працівники КП «Озеленення» в місцевому парку культури та відпочинку, біля меморіального комплексу «Захисникам Вітчизни», будівлі виконкому, неподалік магазинів «Мар’яна» та «Антон», на розподільчій смузі по вул. Леніна. Висаджено 12 155 шт.квітів. Підприємствами, установами та організаціями міста здійснено обкопування та білування дерев.

 

Департамент житлово-комунального господарства