Засідання дискусійного депутатського клубу «Діалог»

28.05.2015, 08:35

27 травня депутати Комсомольської міської ради Полтавської області зібралися в малій залі виконкому на чергове засідання дискусійного депутатського клубу «Діалог». Вела засідання секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік

 

Участь у засіданні також взяли перший заступник міського голови Д.Г.Биков, начальник управління архітектури і містобудування Л.В.Кириченко, голова Спілки ветеранів Афганістану В.М.Рубан, керівник ГО «Учасників бойових дій на сході України» К.А.Бегейма, керівники структурних підрозділів виконкому міськради, представники ЗМІ.

 

На порядку денному засідання розглядалися питання про перейменування меморіальної споруди «Воїнам інтернаціоналістам», про запобігання корупції.

 

Перший заступник міського голови Д.Г.Биков прокоментував концепцію нового пам’ятного знака, який планується встановити. Запропоновано змінити назву меморіальної споруди «Воїнам інтернаціоналістам» на «Комсомольчанам – учасникам бойових дій». Депутати міської ради взяли активну участь у обговоренні. За результатами засідання прийняли резолюцію, у якій рекомендували перейменувати меморіальну споруду «Воїнам інтернаціоналістам» на «Комсомольчанам – учасникам бойових дій» та здійснити благоустрій прилеглої території.

 

Начальник юридичного відділу О.П.Таран поінформувала присутніх про зміни в законодавчій базі України стосовно питань запобігання та протидії корупції.