Свято для маленьких комсомольчан

28.05.2015, 16:57

З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей 28 травня у місті Комсомольську відбулися урочисті заходи для дітвори.

На Театральній площі біля Палацу культури і творчості пройшла акція «Сонячний промінець у долонях», під час якої вихованці дитячих навчальних закладів міста усі разом виконали танок і запустили жовті й сині кульки в небо зі своїми найкращими побажаннями, розміщеними на власноруч виготовлених голубах миру.

У малій залі ПКіТ відбувся міський фестиваль «Юні зірочки дошкілля Комсомольська», де кожен дитячий заклад увазі комсомольчан продемонстрував оригінальний номер художньої самодіяльності. Привітати маленьких містян зі святом на фестиваль завітали начальник міського відділу освіти І.В.Шошина, начальник відділу культури та туризму І.І.Зеленська, начальник відділу фізичної культури та спорту В.В.Подрезан, заступник начальника управління охорони здоров’я В.О.Дудник. Кожен дорослий побажав дітям прекрасного настрою, миру на рідній землі, захопливих відкриттів, нових знань, у майбутньому стати олімпійськими чемпіонами. Кожному ДНЗ начальник міського відділу освіти І.В.Шошина вручила подарунковий сертифікат на придбання іграшок.

У Парку культури і відпочинку маленькі комсомольчани могли долучитися до конкурсу дитячого малюнка на асфальті. Переможцям творчого конкурсу були вручені подарунки.