Свято останнього дзвоника

29.05.2015, 13:22

Для 300 випускників Комсомольська 29 травня у рідних школах прозвучав останній дзвінок. Для школярів це старт до відпочинку під час літніх канікул, а для колишніх одинадцятикласників – це крок до вибору майбутньої професійної стежини.

 

Щирими словами вітали майбутнє нашої країни почесні гості свята всього Комсомольська: міська влада, депутати Комсомольської міської ради, адміністрація ВАТ «Полтавський ГЗК», працівники відділу освіти й міського методичного кабінету.

 

Перший заступник міського голови Дмитро Биков привітав зі святом шкільну родину НВК ім.Л.І.Бугаєвської. Випускникам побажав сміливості та наполегливості на шляху до обраної цілі, продовжити навчання з метою опанування майбутнього фаху, сміливо брати на себе відповідальність за власну долю та долю країни.

 

Секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік побажала вдалих життєвих стартів школярам Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6. Заступник міського голови Юрій Муха привітав гімназистів із успішним закінченням навчального року. Надія Угнічева зичила нових успіхів, життєвих сил і натхнення школярам Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1з поглибленим вивченням економіки і права. Начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська віншувала вихованців Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови. Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Оробченко здоровила школярство Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням математики.

 

Теплі слова подяки адресували гості урочистостей батькам за виховання доньок і синів, учителям за самовіддану працю на освітянській ниві, невтомний творчий пошук і турботу.

 

Для кожного школяра Свято останнього дзвоника – це подолана сходинка на шляху вперед, до нового, незвіданого у Країні Дитинства.