Випускні вечори в мистецьких закладах міста

2.06.2015, 10:45

Днями відбулися випускні вечори позашкільних спеціалізованих мистецьких начальних закладів міста Комсомольська «Дитячої художньої школи» й «Дитячої музичної школи» в актовій залі Палацу культури і творчості.

Тепло й затишно пройшло святкове дійство в художній школі, де прощальні слова лунали на адресу учнів класу викладача Ірини Черниш. Почесними гостями на урочистостях були секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська.

У вітальному слові Світлана Олександрівна побажала випускникам у майбутньому успішних стартів і життєвих перемог, ніколи не розлучатися із світом мистецтва, а здобуті знання впродовж навчання в художній школі зберігати й розвивати в майбутньому. Щирими словами вітали дітей Надія Угнічева, Ірина Зеленська, викладач Ірина Черниш. До поздоровлень приєдналися й найменші учні художньої школи, художні колективи ПКіТ, ЗОШ №1.

Почесні гості вручили 24 випускникам свідоцтва про закінчення КПСМНЗ «Дитяча художня школа Комсомольської міської ради Полтавської області». По завершенні заходу його учасників запросили в актову залу навчального закладу на перегляд виставки робіт випускників 2015 року.

Вихованців музичної школи віншувала заступник міського голови Надія Угнічева. Надія Дмитрівна висловила надію, що в недалекому майбутньому ми з радістю будемо слухати виступи випускників Комсомольської музичної школи у великих концертних залах України і світу.

Директор ПСМНЗ Володимир Післяк побажав дітям завжди черпати натхнення в музиці, пам’ятати уроки прекрасного. Поздоровляли учнів із закінченням навчання і начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська, начальник відділу освіти Ірина Шошина.

Викладачі й учні організували веселе родинне свято, яке не залишило байдужими нікого із присутніх. Адже звучала музика!