У Комсомольську знову лунають звуки прощального шкільного вальсу

2.06.2015, 12:47

Ось і настав той зоряний час, та урочиста хвилина, коли підбивається перший підсумок життя випускників 2015 року. Тож нехай кожен із сьогоднішніх випускників обов’язково досягне успіхів у майбутньому, стане висококваліфікованим спеціалістом і просто щасливою людиною.

 

30 травня в місті Комсомольську на Театральній площі відбулися урочистості з нагоди випускного вечора одинадцятикласників. Позаду залишилася протоптана стежина до рідного шкільного  порогу, попереду – нові незвідані вершини. Учорашні учні, а сьогодні випускники залишають рідну Alma mater – свою другу домівку.

 

Традиційно випускники разом із представниками міського відділу освіти та міського методичного кабінету, директорами шкіл, учителями пройшли святковою ходою вулицями міста, вшанували світлу пам’ять полеглих воїнів-героїв, поставивши до меморіалу «Вічний вогонь» корзини з квітами. Святковий марш пройшов у супроводі муніципального духового оркестру.

 

Біля Палацу культури і творчості їх зустріли почесні гості: міський голова Сергій Супрун, секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, перший заступник міського голови Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» з технічних питань Олександр Красуля, начальник міського відділу освіти Ірина Шошина, батьки, рідні, знайомі. За доброю традицією урочистості розпочато з прощального шкільного вальсу, у якому закружляли юнаки та дівчата. 

 

Зі словами вітання до випускників, батьків, гостей звернулися міський голова Сергій Супрун, заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» з технічних питань Олександр Красуля, начальник міського відділу освіти Ірина Шошина. Виступаючи на святі, міський голова подякував педагогам і батькам, які віддали частинку свого серця, вивели на широкий життєвий шлях юних комсомольчан. Побажав випускникам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості в досягненні високих ідеалів і омріяних цілей.

 

У ході урочистостей міський голова та заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» з технічних питань вручили найкращим учням Комсомольська золоті й срібні медалі, атестати про закінчення загальної середньої освіти. Сердечні слова вітання висловив отець Георгій, який благословив випускників на долю, на щастя, на успіхи. Щира подяка міській владі та вчительському колективу, побажання щасливої дороги дітям пролунали від імені батьків. З останнім напутнім словом звернулися до своїх учнів вчителі. Бажали знайти себе, просили захопити із собою в дорогу теплі спогади та знання.

 

Є в народі прислів’я, що велика дорога починається з першого кроку. Тож нехай перший крок випускників буде вдалим і щасливим!