Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Українське товариство глухих» інформує

2.06.2015, 16:26

У Полтавській області функціонують Лубенське учбово-виробниче підприємство, Полтавське УВП №1 та Полтавське виробниче підприємство «Універсал» Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Українське товариство глухих» (далі – ВГОІ УТОГ). Зазначені підприємства спеціалізуються на виробництві швейних виробів, низьковольтної апаратури і виробів з металу.

Основним завданням підприємств ВГОІ УТОГ, які користуються всебічною підтримкою держави, є працевлаштування інвалідів із слуху та їх трудова і соціальна реабілітація.

Маючи у своєму складі наявні виробничі потужності та сучасне технологічне обладнання, підприємства ВГОІ УТОГ виконують державні замовлення, але, на жаль, через посередників, які «вміють» вигравати державні тендери. У результаті основний прибуток отримує посередник, тому окремі підприємства УТОГ опинилися у надзвичайно скрутному становищі, на межі не тільки виживання та збереження виробничого і трудового потенціалу, але й забезпечення елементарного прожиткового мінімуму працівників-інвалідів.

Враховуючи зазначене та європейський напрямок соціально-економічного розвитку України, Центральне правління ВГОІ УТОГ звертається з проханням підтримати працюючих інвалідів з метою завантаження обсягами робіт Лубенського УВП, Полтавського УВП №1 і Полтавського ВП «Універсал» УТОГ, що знаходяться на території області; дитячим садкам, школам, лікарням, будинкам-інтернатам, місцевим відділенням МНС, МВС, вищим учбовим, медичним, культурним та адміністративним закладам, охоронним структурам, комунальним службам, тощо розміщати обсяги робіт та послуг, які виконуються за рахунок державних та місцевих бюджетів, на зазначених виробничих підприємствах інвалідів.

Більш детально з продукцією зазначених підприємств можна ознайомитися на офіційному сайті УТОГ-www.utog.org у розділах: довідник виробничих підприємств УТОГ, продукція підприємств УТОГ.

Перший заступник голови УТОГ Чепчина І.І.