Дзвени ж їм, дзвонику, дзвени!

3.06.2015, 08:06

27 травня у КМТЦСО «Калина» відбулося свято останнього дзвоника «Дзвени ж їм, дзвонику, дзвени» для студентів Університету третього віку.

У затишній залі зібралися люди, які прожили довге життя, виростили дітей, посадили дерева, пройшли достойно випробування долею, але не втратили жагу до знань і тому продовжують вчитися, розвиватися, рости духовно.

Протягом двох років 65 студентів навчалися на трьох факультетах:


  •  історико-краєзнавчому;
  • літературному;
  • основ медицини, здорового способу життя.

Один рік функціонував факультет «Комп'ютерна азбука».

Слухачів Університету вітала заступник директора ТЦСО «Калина» Скрипник В.О., яка побажала не складати крила, а продовжувати вести активний спосіб життя і подарувала смачний пиріг до святкового столу.

Окремо були висловлені слова-подяки Коцюбенко Р.Г., Левченко Є.Т. – про волонтерів, які допомагали слухачам літературного факультету пізнати як класиків української літератури, так і заборонених письменників – наших сучасників.

Слухачі літературного факультету читали вірші відомих авторів і свої особисті. Особливо запам'яталися рядки із вірша С. Острового:

И пусть бывает в жизни нелегко,
И не всегда судьба тебе послушна,
Живи красиво, вольно, широко.

Вірш закликає не жити у коконі, а краще спілкуватися із своїми однолітками, набираючи і в цьому третьому віці друзів, однодумців, нові враження, нові знання.

Особливими гостями були діти. Чудові хвилини відпочинку подарував ансамбль скрипалів дитячої музичної школи під керівництвом Фоміної Ж.О. Ансамбль вчителів музичної школи «Різдво» заспівав уривки із опери П.І. Чайковського «Євгеній Онєгін».

Запальний танець учасників народного ансамблю естрадного танцю «Глорія» ПКіТ затягли у хвилюючий вир життя, примусили серце битися у ритмі молоді.

Гуморески П. Глазового майстерно читав учень НВК ім. Л.І. Бугаєвської Дмитро Говорун. Незабутній вальс у виконанні учнів 9-А класу гімназії ім. В.О. Нижниченка Заханської В., Чмельова П. викликав спогади про свою юність, про свої юнацькі мрії, сподівання.

Дзвін голосистого дзвоника сповістив про закінчення навчання, але це не тільки на літній період. У вересні ТЦСО «Калина» запрошує всіх бажаючих відвідувати Університет третього віку.

Відкрийте для себе нові знання, гарних друзів, радість спілкування та незрівняні враження від занять. В «Університеті третього віку» буде працювати чотири факультети, тому кожен студент знайде тут собі справу по душі:

  • факультет «Основ медицини, здорового способу життя»: медики розкажуть вам як зберегти власне здоров'я та завжди бути в гарній фізичній формі;
  • літературний факультет: ви познайомитесь з творчістю та біографією вітчизняних та світових письменників та поетів;
  • історико-краєзнавчий факультет: ви матимете можливість зануритись в історію рідного краю, крок за кроком пройдете шлях від його заснування до сучасності;
  • факультет «Комп'ютерна азбука»: зможете освоїти основи комп'ютерної грамоти.

Також в територіальному центрі «Калина» планується відкриття факультету прикладного мистецтва з метою навчання вишивки бісером, хрестиком, стрічками, в'язанню; створення власноруч різноманітних виробів з підручних матеріалів, які зможуть стати чудовими подарунками для рідних та близьких.

Ми чекаємо на вас!

За додатковою інформацією та для запису звертайтеся за адресою: пров. Молодіжний, 6а, ТЦСО «Калина» або за тел.: 2-22-41.

 

Адміністрація ТЦСО «Калина»