«Горизонт» відкрив першу зміну

5.06.2015, 11:38

04 червня в Дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» відбулося урочисте відкриття першої зміни літа 2015 року. Понад 350 дітей з різних куточків Полтавської області (Кременчук, Комсомольськ) та України (Київ, Харків, Житомир, Іршанськ, Вільногірськ і т.д.) зібралися в концертній залі на святковий концерт.

Урочистості не залишилися поза увагою міської влади. З вітальним словом виступила заступник міського голови Надія Угнічева. У своєму виступі Надія Дмитрівна подякувала працівникам центру за підготовку до початку нового оздоровчого сезону та побажала юним жителям Міста дитячих посмішок яскраво провести літо, добре відпочити, оздоровитися та знайти нових друзів.

Відкрила зміну директор Дитячого спортивно-оздоровчого центру «Горизонт» Наталія Мартинович.

Офіційну частину було поєднано з концертною програмою, левова частка номерів якої була підготовлена силами дітей загонів і їх вожатими. Особливою родзинкою став виступ наших гостей, вихованців студії «Майстер» (кер. Олена Терешок ) Комсомольської загальноосвітньої школи № 6 – Володимира Бреуса, Поліни Рябовал, Якова Ткаченка, Марини Криклі й Насті Сльози. Власне кажучи, гостями їх назвати можна лише умовно, адже всі вони виросли в «Горизонті» і цього року знову збираються відпочивати на другій зміні.

Концертна частина завершилася святковою дискотекою, кульмінаційним моментом якої став феєрверк.

Літо в Місті дитячих посмішок розпочалося. Вітаємо всіх з початком!