Апаратна нарада

8.06.2015, 16:47

08 червня міський голова Сергій Супрун провів чергову апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів Комсомольської міської ради Полтавської області, її виконавчого комітету, бюджетних установ, організацій міста.

 

На початку роботи міський голова повідомив присутнім про стан справ з питання створення перспективного плану розвитку області. 3 червня відбулося перше пленарне засідання двадцять дев’ятої позачергової сесії обласної ради, де було обговорено проект перспективного плану формування територій громад Полтавської області. План прийнято за основу, але відправлено на доопрацювання та винесено на друге пленарне засідання двадцять дев’ятої позачергової сесії обласної ради.

 

07 червня міський голова Сергій Супрун, заступник міського голови Юрій Муха побували на громадських обговореннях у селі Келеберда, де громада вдруге зібралася щоб обговорити питання об’єднання територіальної громади Келебердянської сільської ради. Аби врахувати думку більшості мешканців Келеберди депутати сільської ради опитають кожного жителя в письмовій формі.

 

Також міський голова просив активізувати роботу стосовно створення плану дій Комсомольської міської ради Полтавської області на виконання ЗУ «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

 

Очільник міста націлив присутніх керівників на посилення роботи в напрямку підготовки будівель до нового опалювального сезону. Закликав здійснити гідравлічні випробування теплових мереж, опалювальних систем будинків, підготувати паспорта готовності до роботи в опалювальний період.

 

У ході апаратної наради мова йшла про стан надання послуг гарячого водопостачання населенню міста. Міський голова зазначив, що котельню, яка забезпечує гарячою водою жителів мікрорайону №15, переведено на альтернативне паливо - деревину та щепу. Станом на 01.06.2015 заборгованість КВП «Комсомольськтеплоенерго» перед НАК «Нафтогаз України» складає близько 10,4 млн. грн., різниця в тарифах склала 3,3 млн. грн. Міський голова констатував факт зниження рівня оплати комсомольчанами послуг опалення та гарячого водопостачання протягом опалювального сезону 2014-2015 років. Доручив заступнику міського голови Юрію Мусі проаналізувати ситуацію стосовно роботи банківської системи в місті, підготувати пропозиції щодо врегулювання ситуації.

 

Міський голова навів статистику щодо зареєстрованих в управлінні праці та соціального захисту населення Комсомольська переселенців з Донецької та Луганської областей.На сьогоднішній день на обліку у державній базі даних про переміщених осіб перебуває 1214 осіб (729 сімей) з них: працездатних осіб - 387, інвалідів- 55, пенсіонерів – 509, дітей – 263. 902 особам (489 сім’ям) призначено щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. 90 осіб з числа переселенців, які на даний час проживають у місті, отримують державні соціальні допомоги за місцем фактичного проживання. За сприяння міської влади 26 сімей (65 осіб, з них - 22 дитини) проживають у готелі «Славутич».

 

Сергій Супрун, проаналізувавши зміст адміністративних протоколів, складених за останній місяць, дав доручення начальнику управління архітектури і містобудування Людмилі Кириченко підготувати додаткові пропозиції щодо благоустрою території міста.

 

Начальник міського фінансового управління Валентина Баландіна поінформувала про фінансовий стан міста. За результатами І кварталу 2015 року в міському бюджеті спостерігається його недовиконання за рахунок зменшення надходжень екологічного податку. Міський голова доручив міському фінансовому управлінню обрахувати брак коштів на кінець 2015 року.

 

Тетяна Максименко, начальник відділу статистики, прозвітувала міському голові про стан соціально-економічного розвитку Комсомольська.

 

Військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського ОМВК підполковник Едуард Марченко доповів про стан проведення мобілізаційної роботи у місті. Термін мобілізаційних заходів продовжено до 15 червня.

 

У ході апаратної наради заслухали звіт начальника Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області Володимира Зеленського про стан криміногенної ситуації у місті.

 

Начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Неля Карпець повідомила присутніх про проведення 23-26 червня командно-штабних навчань на рівні області. Попередила про проведення днями додаткового навчання.