Чемпіонат України з легкої атлетики

9.06.2015, 10:19

02 червня 2015 року у місті Кіровограді на стадіоні "Зірка" відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів з УОРА, вадами зору та ВРФР. До складу команди Полтавської області увійшли троє спортсменів з нашого міста: Федоренко Микола, Біленко Руслан та Непомнящих Сергій. По прибутті спортсмени пройшли класифікацію, де їм були присвоєні класи відповідно до їхніх захворювань.

Чемпіонат розпочинався у другій половині дня. Організатори змагань безкоштовно розташували комсомольчан у готелі «Європа», де вони мали змогу відпочити у двокімнатному номері.

Змагання розпочалися о 16.00 годині з урочистого параду учасників та Гімну України. Участь у чемпіонаті брали майже всі області країни.

Змагання зі штовхання ядра були призначенні на 16.30, де наші легкоатлети виступали передостанніми і показали гарні результи: Федоренко Микола виконав нормативи кандидата в майстри спорту, а Біленко Руслан зайняв перше місце в своїй нозології, він був єдиним спортсменом у своєму класі. На жаль, Непомнящих Сергій не зайняв призових місць, у його класі було дуже багато супротивників, але він значно покращив свій особистий результат, штовхнув ядро на 20 сантиметрів далі, ніж завжди. Ці досягнення є не тільки результати роботи спортсменів, але і праця їхнього тренера, Городінець Надії Олександрівни, за що їй велика вдячність, це і її перемога також.

Ця поїздка могла і не відбутися, якби не матеріальна допомога Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», який надав кошти на оплату мікроавтобуса, яким спортсмени їздили до Кіровограда, та на оплату добових, за що висловлюємо велике щире спасибі.

Такі змагання надають спортсменам стимул працювати ще більше, прагнути до вищих результатів, покращувати їх.

Вітаємо наших хлопців, це їхні перші змагання такого рівня. Бажаємо їм наснаги, сил, прагнення до нових, ще більших перемог

 

Тетяна Амельченя