Відбулася робоча зустріч міської влади з активом новоствореної громадської організації «Переселенці спільними зусиллями»

9.06.2015, 12:00

Учора у малій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради відбулася робоча зустріч міської влади Комсомольська з активом новоствореної громадської організації «Переселенці спільними зусиллями».

 

На засіданні були присутні міський голова Сергій Супрун, секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, заступники міського голови Надія Угнічева, Юрій Муха, начальник управління охорони здоровя Юрій Ковпак, начальник управління праці та соціального захисту населення Світлана Чернявська, головний спеціаліст міського відділу освіти Петро Хохуля, директор Комсомольського міського центру зайнятості Юрій Чернушенко, заступник директора ТЦСО «Калина» Валентина Скрипник, представники ЦСССДМ, юридичного відділу виконавчого комітету міської ради, громадської організації «Переселенці спільними зусиллями», ЗМІ.

 

З промовою виступив міський голова Сергій Супрун, у якій зазначив, що територіальна громада Комсомольська не стоїть осторонь проблем українців, які вимушені були переїхати з Донецької та Луганської областей, АРК. На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебувають 729 сімей переселенців (1214 осіб). Усі вимушено переміщені особи, які звернулися по допомогу, не залишилися поза увагою, вони забезпечені житлом та соціальним супроводом. Усі діти без виключення влаштовані до навчальних закладів Комсомольська, усі переселенці мають можливість пролікуватися в медичних закладах міста, усім запропоновано роботу. Сьогодні 26 сімей переселенців перебувають у готелі «Славутич», у якому міська влада за фінансової допомоги Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» створила умови для проживання. Очільник Комсомольська схвалив прагнення переселенців до співпраці, поцікавився їх нагальними проблемами.

 

26.05.2015 було здійснено державну реєстрацію ГО «Переселенці спільними зусиллями», після чого члени правління організації звернулися до міської влади з проханням організувати зустріч. Голова ГО «Переселенці спільними зусиллями» Микола Козюберда подякував владі за професійність, моральну підтримку та надану матеріальну допомогу переселенцям з Донецької та Луганської областей, окреслив задачі та плани організації на майбутнє, висловив бажання тісно співпрацювати. Очільник громадської організації також звернувся до міської влади із проханням надати у безоплатне користування приміщення для зборів членів організації. Міський голова обіцяв сприяти ГО «Переселенці спільними зусиллями» у цьому питанні.