Міжрегіональний молодіжний форум «Молодь для України»

9.06.2015, 16:51

Представники Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням математики – заступник директора з виховної роботи Наталія Масляник, учениця 10 класу Катерина Богомаз – взяли участь у роботі міжрегіонального молодіжного форуму «Молодь для України», який стартував 5 червня 2015 року у Кременчуці.

Організували та провели захід управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, Молодіжний парламент Кременчука та інші молодіжні громадські організації міста, а також представники Фонду народонаселення ООН.

Три чудових сонячних дні табір «Зоряний» у Потоках був переповнений енергією та завзяттям 220 активних людей з різних куточків України. Працюючи у шести комітетах, вони опрацювали важливі та актуальні теми для українського суспільства:

  • Роль молоді в євроінтеграційних процесах;
  • Побудова громадянського суспільства в умовах виклику сьогодення;
  • Охорона здоров’я та здоровий спосіб життя молоді;
  • Розвиток духовності, моралі й національно-патріотичне виховання молоді;
  • Різноманітні аспекти соціально-психологічної адаптації вимушених переселенців: психологічна допомога, сприяння занятості, освітні ініціативи, адаптація в новій общині;
  • Роль діалогу в сучасному українському суспільстві: діалог органів місцевого самоуправління з молодіжними організаціями та діалог суспільства з владою на різних рівнях.

 

Визначивши основні проблеми у кожному напрямку, учасники форуму напрацювали шляхи їх вирішення та визначили свій особистий вклад у втілення цих ініціатив. Результати їх діяльності оформлені у загальну резолюцію та будуть передані до представництва Фонду народонаселення ООН в Україні, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної державної адміністрації, Кременчуцької міської ради та її виконавчого комітету.

 

Підтримати «бойовий дух» та наснагу учасникам допомагало неформальне спілкування, високий професіоналізм модераторів, веселі дискотеки, флеш-моби та літнє сонце й чудова українська природа. Та, безперечно, незабутньою подією став квест, який нагадує про себе не лише болем у ногах після чотирикілометрового пробігу, а яскравими враженнями від купання у багнюці та відчуттям єдності з усією командою.

А прощальне вогнище під глибоким зоряним небом торкнуло струни душі кожного учасника і тремким, щемливим почуттям відлунюватиме цілий рік, кличучи кожного з них на форум.

 

Хотілося б висловити глибоку вдячність організаторам заходу за величезний внесок у розвиток молодіжного руху в Україні та в Комсомольську зокрема.