Відбулося чергове засідання Громадської комісії з житлових питань

10.06.2015, 15:59

10 червня у кабінеті № 302 виконкому Комсомольської міської ради відбулося чергове засідання громадської комісії з житлових питань.

 

На засіданні були присутні секретар комісії, начальник житлового відділу Інна Олександрівна Киричок, директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Віталіївна Овчиннікова, начальник юридичного відділу Олена Петрівна Таран, головний спеціаліст житлового відділу Олена Валентинівна Концебовська. Вів засідання голова комісії, заступник міського голови Юрій Миколайович Муха.

 

На порядку денному розглянуті питання квартирного обліку, надання кімнат у гуртожитках.

 

Начальник житлового відділу І.О.Киричок поінформувала присутніх про питання стосовно взяття громадян на квартирний облік, включення до списків черговості, першочерговості.

 

Члени громадської комісії з житлових питань опрацювали заяви про взяття на квартирний облік та включення до списку черговості громадян.Відповідно до п. 26 Правил квартирного обліку та згідно із заявою громадянина зняли його з квартирного обліку та виключили зі списку черговості.

 

Розглянули звернення громадян про надання кімнат у гуртожитках на підставі ордеру, на умовах договору тимчасового проживання, клопотання Комсомольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо дитини, позбавленої батьківського піклування, взяли на облік осіб, які потребують кімнату у гуртожитку.

 

За результатами роботизапропонували винести на засідання виконкому Комсомольської міської ради Полтавської області проект рішення щодо взяття на квартирний облік громадян та включення їх до списків черговості, зняття з квартирного обліку та надання ордерів на вселення до гуртожитку.