Депутат обласної ради, заступник міського голови Юрій Муха взяв участь у виїзному засіданні постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму

10.06.2015, 16:16

Депутат Полтавської обласної ради, заступник міського голови Юрій Муха взяв участь у виїзному засіданні постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму, яке відбулося 09 червня на базі обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк».

Виїзне засідання пройшло за участі заступника голови обласної ради Володимира Микійчука, голови постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном Валерія Пархоменка, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, представників громадських організацій.

Обласний дитячий оздоровчий центр «Маяк» відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області. Учасники засідання ознайомилися з матеріальною базою та роботою дитячого оздоровчого центру, поспілкувалися з працівниками та підопічними.

У ході пленарної частини засідання депутати заслухали інформацію відділу у справах сімї та молоді та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації про початок літньої оздоровчої компанії 2015 року. Зокрема, було відмічено, що літній оздоровчий період 2015 року розпочався вчасно та організовано. У цілому організованими формами відпочинку та оздоровлення планується охопити 61,9 тис. дітей (45,5% від загальної кількості дітей шкільного віку). За оперативними даними, усього на організацію та проведення літньої оздоровчої кампанії планується залучити 46 млн. 761 тис. грн.

Депутати прийняли до відома дану інформацію та рекомендували профільним структурним підрозділам облдержадміністрації опрацювати питання щодо збільшення у поточному році фінансування обласної «Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки» на оздоровлення дітей, батьки яких є учасниками АТО та дітей з Луганської та Донецької областей.

З поміж іншого комісія підтримала проведення конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями та їх спілками стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї у 2015 році, заслухала та затвердила звіт директора Полтавського обласного соціального центру матері та дитини Поколоти Людмили Яківни.

Питання про хід виконання обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки та про забезпечення діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості комісія вирішила розглянути на наступному засіданні після його доопрацювання профільним управлінням.

Депутати також відвідали с. Головач Полтавського району, де ознайомились з ходом будівництва спортивного майданчику зі штучним покриттям, яке співфінансувалось з обласного бюджету у 2014 році. Депутати відмітили належний рівень виконання робіт та рекомендували управлінню з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації розробити та надати на розгляд постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном пропозиції щодо виділення додаткових коштів на завершення даного спортивного майданчику та інших, будівництво яких було розпочато у 2014 році.

 

За матеріалами сайту oblrada.pl.ua