Всеукраїнський Олімпійський день: святкуємо разом

11.06.2015, 14:29

Десятого червня у парковій зоні Комсомольська пройшли традиційні цікаві спортивно-масові заходи: свято Олімпійського прапора та ІІІ етап Всеукраїнського Олімпійського дня. Його учасниками стали близько 200 дітей із пришкільних таборів загальноосвітніх шкіл. На захід завітали начальник відділу фізкультури і спорту Комсомольської міської ради Віктор Подрезан, методист міського методичного кабінету відділу освіти Юрій Омельянець, чемпіон Європи з дзюдо, член національної збірної команди України Андрій Бурдун, директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» Вячеслав Мінязев, керівництво відділення НОК України в Комсомольську.

 

Свято Олімпійського прапора приурочили до І Європейських  ігор, які розпочалися в Баку (Азербайджан) 14 червня. ІІІ етап Всеукраїнського Олімпійського дня присвятили 121-й річниці заснування Міжнародного олімпійського комітету.  Почесну місію підняття Олімпійського прапора виконав Андрій Бурдун. І етапом Всеукраїнського Олімпійського дня у м. Комсомольську стало проведення дитячої велогонки, ІІ етапом – спортивних змагань у міських ЗОШ, ІІІ етапом – змагань з олімпійських видів спорту в ДСОЦ «Горизонт», ІV – змагань серед спортивних шкіл міста та студентської молоді.

 

Підопічні пришкільних таборів змагалися між собою у бігові. Усіх учасників змагань поділили на 5 вікових груп, а саме: 1-2 класи ( дистанція – 50 м), 3-4 класи ( дистанція – 100 м), 5-6 класи (дистанція – 200 м), 7-8 класи, 9-і та старші (дистанція – 300 м). Окремо змагалися хлопці та дівчата. Головне завдання заходу – залучити якомога більше дітей до занять фізичною культурою і спортом, пропагувати здоровий спосіб життя. Перші місця завоювали: серед учнів 1-2 класів – Анна Начовна та Олександр Захарченко; 3-4 класів – Єлизавета Ізосімова та Іван Гладкий; 5-6 класів – Катерина Клєстова та Павло Якубовський; 7-8 класів –Анастасія Кулик та Федір Сеник; 9-х класів та старших – Елеонора Гарлінська та Максим Шатровий. Суддею змагань з бігу був учитель фізкультури ЗОШ №2 Василь Беліченко. Абсолютно всі учасники змагань отримали сертифікати НОК України та значки. Переможців та призерів нагородили грамотами та медалями, а також подарунками від Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» та дитячого розважального центру «Острів скарбів» і магазину «Все для свят» (ПП Ігор та Юлія Сльоза). Останні вручили переможцям сертифікат на безкоштовний відпочинок у центрі протягом одного дня та сертифікат на святкування дня народження в центрі зі значною знижкою.

 

 Таїсія Лиманська