ІІ обласний конкурс «Успішна жінка Полтавщини» завершився

12.06.2015, 09:37

11 червня в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та учасниць ІІ обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини», що має на меті підвищення суспільно-політичної активності жінок та їхнього соціального статусу.

Цього року до участі у конкурсі подали заявки 29 учасниць від райдержадміністрацій, міськвиконкомів, структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади (у 2014 році – 32 заявки). Переможниць обирали у 13 номінаціях.

Привітати та нагородити учасниць конкурсу дипломами, пам’ятними кубками, квітами та цінними подарунками завітали голова Полтавської ОДА Валерій Головко, голова Полтавської обласної ради Петро Ворона та голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном Валерій Пархоменко.

Місто Комсомольськ на конкурсі було представлено 2 учасницями: у номінації «Успішна жінка Полтавщини – берегиня роду» – приватним підприємцем, мамою багатодітної родини Оленою Лаптєвою та в номінації «Успішна жінка Полтавщини – працівник малого та середнього бізнесу» приватним підприємцем Ангеленою Грінштейн.

Перемогу в ІІ обласному конкурсі «Успішна жінка Полтавщини» здобула комсомольчанка Ангелена Грінштейн.