За головування міського голови відбулося додаткове навчання з підготовки до участі в командно-штабних навчаннях на рівні Полтавської області

12.06.2015, 15:05

23-26 червня на рівні Полтавської області будуть проведені командно-штабні навчання. Метою даних навчань є перевірка готовності органів управління та сил цивільного захисту області до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, вдосконалення практики та навичок керівного складу, органів управління,галузевих ланок щодо організації проведення аварійно-рятувальних робіт, а також у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та захисту населення, визначення стану готовності територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області та її ланок до вирішення завдань цивільного захисту у мирний час та в особливий період. Готується до них і Комсомольськ.

 

12 червня в малій залі виконавчого комітету за головування міського голови Сергія Андрійовича Супруна відбулося додаткове навчання з підготовки до участі в командно-штабних навчаннях на рівні Полтавської області, організоване відділом цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці виконавчого комітету Комсомольської міськради (начальник – Н.Р.Карпець).

 

Участь у тренуванні взяли члени міської комісії з питань ТЕБ та НС, мобільної групи оперативного реагування та керівників спеціалізованих служб цивільного захисту міста, які згідно з ввідною керівника цивільного захисту Комсомольська, міського голови С.А.Супруна прибули на місце навчання вчасно.

 

Заслухали звіт очільника Комсомольська про підсумки спільного засідання регіональної та міської комісій з питань ТЕБ і НС, що проходило в режимі відеоконференції 10 червня. Переглянули відеофільм про підведення підсумків проведення командно-штабних навчань в Чернівецькій області.

 

Сергій Андрійович подякував присутнім за оперативність, відзначив рівень підготовки служб цивільного захисту до реагування на можливі надзвичайні події чи ситуації. Наголосив на високій відповідальності керівників служб цивільного захисту за життя та безпеку територіальної громади.

 

У ході засідання міський голова перевірив готовність кожного з керівників до виконання завдань, до дій за призначенням на прикладі змодельованих надзвичайних ситуацій, акцентував увагу на проблемних питаннях, заслухав пропозиції.

 

Присутні доповіли про напрямки реагування в заданих імпровізованих випадках, розібрали в деталях механізми дій у надзвичайних ситуаціях, в особливий період.

 

За результатами проведених тренувань міський голова доручив керівникам служб відпрацювати алгоритм взаємодії між усіма службами, які залучаються для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, членам єдиної мобільної групи оперативного реагування - перебувати в постійній готовності до дій за призначенням у надзвичайних ситуаціях, в особливий період.