У Комсомольську розглянуто питання забезпечення мобілізації людських і транспортних ресурсів

15.06.2015, 16:39

14 червня на виконання доручення губернатора Полтавщини Валерія Головка міський голова Сергій Супрун провів координаційну нараду щодо забезпечення заходів часткової мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Комсомольської міської ради та Козельщинського району для здійснення планової заміни військовослужбовців, які тривалий час виконують бойові завдання в зоні антитерористичної операції.

 

На нараді були присутні заступник міського голови Ю.Муха, в.о. Дмитрівського сільського голови О.Тітенко, керівники КЖЕПів, заступник голови комітету ОСН «Тріада-21» О.Потока, директор КВП «Комсомольськтеплоенерго» М.Лихожон, військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського ОМВК Е.Марченко, начальник юридичного відділу О.Таран, начальник УОЗ Ю.Ковпак, навчальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Н.Карпець, начальник Комсомольського МВ УМВС В.Зеленський, голова Козельщинської райради Ю.Марченко, голова Козельщинської районної адміністрації О.Перепелиця, керівник апарату Козельщинської РДА В.Гордієнко, прокурор Козельщинського району С.Пластун, голова спілки ветеранів Афганістану В.Рубан, головний лікар ПМСД А.Ковпак, головний лікар міської лікарні К.Шкляр, ЗМІ.

 

Заслухали звіт військового комісара Комсомольсько-Козельщинського ОМВК Е.Марченка про хід виконання мобілізаційних заходів. Військовий комісар зазначив, що роботу в місті та Козельщинському районі з виконання мобілізаційних завдань організовано на належному рівні. Підняв проблемні питання, що стосуються ухилення військовозобов’язаних від призову, пошуку призовників з числа незареєстрованих переселенців. Відзначив, що план з мобілізації людських ресурсів виконано на 45%. Списки військовозобов’язаних, які ухиляються від призову, надано в Комсомольський МВ УМВС України. Е.Марченко звернувся до міського голови з проханням сприяти більш тісній взаємодії військкомату з прокуратурою м. Комсомольська та Козельщинського району. Просив правоохоронні органи про надання систематичної юридичної підтримки.

 

За результатами координаційної наради доручили військовому комісару Комсомольсько-Козельщинського ОМВК Е.Марченку підготувати інформацію щодо участі правоохоронних органів у оповіщенні військовозобов’язаних, підготувати звернення до керівників прокуратури м.Комсомольська та Козельщинського району про організацію чергування працівників прокуратури в Комсомольсько-Козельщинському ОМВК. Доручили Н.Герасименку надати до Комсомольсько-Козельщинського ОМВК списки працівників, які підлягають призову в Збройні сили України, уточнені дані про існуючу транспортну техніку та водіів ВАТ «АТП – 15347», з метою їх залучення до оповіщення та доставки призовників.

 

Рекомендували Козельщинській районній державній адміністрації вжити дієвих заходів щодо створення пунктів оповіщення на території сільських рад.

 

Міський голова звернувся до учасників наради з проханням посилити роботу в напрямку оповіщення і доставки військовозобов’язаних до військових частин Збройних сил України.