Сесія Комсомольської міської ради

16.06.2015, 14:35

Чергова 58 сесія Комсомольської міської ради Полтавської області пройшла 16 червня. Вів засідання міський голова Сергій Супрун.

 

Депутати міської ради опрацювали близько 73 проектів рішень, підготовлених фахівцями структурних підрозділів міської ради, її виконавчого комітету.

 

За поданням листів головних розпорядників коштів внесли зміни до міського бюджету. Заслухали інформацію начальника міського фінансового управління Валентини Баландіної про пересування асигнувань. Внесли зміни до рішення 53 сесії 6 скликання від 27.01.2015 «Про міський бюджет на 2015 рік», яким збільшили видатки міського бюджету на суму кредиту, визначили граничний розмір місцевого боргу міського бюджету на 31.12.2015. Призупинили запровадження програмно-цільового методу складання та виконання міського бюджету до 2017 року.

 

Начальник міського відділу освіти Ірина Шошина прокоментувала проекти рішень, що стосувалися перейменування загальноосвітніх закладів міста.

 

Депутати Комсомольської міської ради погодили проект рішення, яким заплановано закупівлю вакцин за рахунок додаткових коштів, виділених із міського бюджету для проведення первинного вакцинального комплексу дітям із двійні, малозабезпечених, багатодітних сімей протягом 2015 року.

 

Директор департаменту житлово-комунального господарства Петро Василюк доповів профільні питання. У ході роботи депутати міськради затвердили програму підтримки ОСББ, погодили інвестиційну програму КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Комсомольської міської ради на 2015-2020 роки».

 

Про залучення зовнішнього кредиту НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту «Вуличне освітлення м. Комсомольська» прозвітувала Ольга Овчиннікова, директор департаменту економічного розвитку та ресурсів. Повідомила, що кредитний договір укладено з міжнародною фінансовою організацією на вигідних умовах: під 3 % річних строком на 5 років. Сума кредиту становить 3,6 млн. грн., що надходитимуть до міського бюджету в 3 транші та будуть направлені на реалізацію комплексу заходів щодо підвищення енергоефективності освітлення вулиць Комсомольська.

 

Депутати міської ради також погодили проект рішення «Про встановлення ставок земельного податку», яким з 01.01.2016 року будуть встановлені наступні ставки земельного податку:

1.1. Для сільськогосподарських угідь:

         -для ріллі, сіножатей та пасовищ – 0,1% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки;
         -для багаторічних насаджень – 0,03% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

1.2. Для земельних ділянок, зайнятих житловим фондом, автостоянками для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку, гаражно-будівельними, дачно-будівельними та садівницькими товариствами, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками фізичних осіб, а також за земельні ділянки, надані для потреб сільськогосподарського виробництва, водного та лісового господарства, які зайняті виробничими, культурно-побутовими, господарськими та іншими будівлями і спорудами – 0,03% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

1.3. Для земельних ділянок (у межах населених пунктів), що відносяться до земель залізничного транспорту (крім земельних ділянок, на яких знаходяться окремо розташовані культурно-побутові будівлі та інші споруди і які оподатковуються на загальних підставах), надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин – 0,7% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

1.4. Для всіх інших земельних ділянок – 1% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

 

Внесли зміни до додатку рішення 33 сесії міської ради 6 скликання від 21.05.2013 «Про затвердження Порядку встановлення розмірів та справляння плати за користування земельними ділянками у місті Комсомольська».

 

На пленарному засіданні сесії міської ради також опрацьовано житлові питання, питання економічного розвитку та ресурсів, поновлення прав користування земельними ділянками, архітектури і містобудування.