ОСББ міста долучилися до проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ»

17.06.2015, 13:47

16 червня з ініціативи департаменту житлово-комунального господарства відбувся семінар «Участь ОСББ міста в проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ», який фінансується Європейським Союзом та Програмою розвитку ООН» для голів ОСББ Комсомольська.

Проводили захід регіональний координатор проекту Галина Бут і муніципальний координатор, начальник відділу благоустрою та житла ДЖКГ Валерій Гирявець.

У ході семінару були розглянуті питання підготовки ініціатив ОСББ, порядок здійснення закупівель, формування пакету мікропроектної пропозиції, реалізація мікропроекту.

Голови ОСББ опрацювали порядок оформлення заявки на участь у конкурсі з відбору найкращого мікропроекту щодо фінансування капітального ремонту багатоквартирного будинку ОСББ відповідно до вимог проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».

У місті Комсомольську, в рамках нового компоненту проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ», ОСББ у партнерстві з органами місцевого самоврядування та ПРООН спільно вирішуватимуть питання місцевого розвитку, сприятимуть становленню «ефективного власника житла», поширюватимуть методи ефективного управління та обслуговування багатоквартирних житлових будинків.