Сергій Супрун провів засідання організаційного комітету з відзначення свят

18.06.2015, 16:28

18 червня міський голова Сергій Супрун провів засідання організаційного комітету з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни та відзначення свят - Дня молоді та Дня Конституції.

 

Участь у засіданні взяли секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, заступник міського голови Надія Угнічева, директор департаменту житлово-комунального господарства Петро Василюк, начальник управління охорони здоров’я Юрій Ковпак, начальник відділу культури та туризму Ірина Зеленська та спеціалісти відділу, начальник відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку Світлана Золотова, директор КП «Комсомольський Палац культури і творчості» Олександр Меренков, директор КП «Міськсвітло» Василь Михайлик, в.о. майстра КП «Озеленення» Оксана Нанівська, спеціаліст І категорії відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Омельченко, представники правоохоронних органів, громадських організацій та ЗМІ.

 

Присутні опрацювали план заходів до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Підтримали ініціативу голови ради Комсомольської міської організації ветеранів війни та праці Віри Станицької щодо проведення 22.06.2015 урочистого покладання вінків та квітів до меморіалу «Вічний вогонь».

 

З нагоди Дня молоді члени оргкомітету розглянули програму проведення молодіжного фестивалю хіп-хоп культури «Потік Фанку», надану з ініціативи ГО «Центр розвитку дитини і сім’ї «Родіс». Відпрацювали організаційні питання, погодили проведення молодіжного заходу. ( завантажити den-molod.doc )

 

Начальник відділу культури і туризму Ірина Зеленська презентувала програму культурно-масових заходів з відзначення Дня Конституції України в Комсомольську. ( завантажити 28.06.doc )

 

Заслухали представника громадської ініціативної групи «Handmade» Ірину Красноголову, яка запропонувала 28 червня організувати та провести на Театральній площі Комсомольська соціальну виставку-продаж виробів ручної роботи.

 

Оргкомітет розглянув план заходів з підготовки та відзначення Дня Конституції України у місті Комсомольську 27-28 червня та погодили програму заходів з відзначення державного всеукраїнського свята.