Розглянуто питання, що стосуються добровільного об’єднання територіальних громад

19.06.2015, 14:57

19 червня за головування Сергія Супруна, міського голови, у виконкомі Комсомольської міської ради відбулася нарада, де розглянули питання добровільного об’єднання територіальних громад.

 

Нарада пройшла за участі секретаря Комсомольської міської ради Світлани Калашнік, заступника міського голови Надії Угнічевої, заступника міського голови Юрія Мухи, депутатів Комсомольської міської ради Валерія Краснопіра та Валерія Бучка, директора департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольги Овчиннікової, начальника управління архітектури і містобудування Людмили Кириченко, начальника юридичного відділу Олени Таран, начальника відділу організаційного забезпечення діяльності Комсомольської міської ради Тетяни Колмогорової, заступника начальника міського фінансового управління Алли Говорун, директора музею ВАТ «Полтавський ГЗК» Миколи Стахіва, головного спеціаліста, юрисконсульта відділу Держземагенства у м. Комсомольську Полтавської області Наталії Ковтун.

 

У ході засідання заслухали міського голову, який поінформував присутніх про останні події, що відбулися на Полтавщині на виконання ЗУ «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

 

Розглянули звернення Келебердянської та Салівської сільських рад про можливість об’єднання територіальних громад з центром у Комсомольську. Очільник міста повідомив про те, що у сільрадах пройшли громадські обговорення, за результатами яких мешканці Келебердянської та Салівської сільських рад 99% відсотками голосів дали згоду на об’єднання територіальних громад з центром у Комсомольську. Дмитрівська сільська рада навпаки виявила бажання об’єднати навколо себе прилеглі території.

 

Визначили склад робочої групи у місті Комсомольську, яка буде працювати далі в даному напрямку. Вирішили провести у м. Комсомольську громадські обговорення з питання приєднання Келебердянської та Салівської сільських рад до Комсомольської міської ради. Призначили дату та місце проведення громадських обговорень - 30.06.2015 о 17.00 у великій залі виконкому Комсомольської міської ради. Присутні також погодили низку організаційних питань щодо проведення громадських обговорень стосовно об’єднання територіальних громад.