УПСЗН інформує

19.06.2015, 15:38

До уваги громадян, які постраждали від наслідків Чорнобильської, катастрофи 3 категорії та сімей, в яких є діти постраждалі від наслідків Чорнобильської катастрофи!

 

Відповідно до Закону України від 28.12.2014 № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» змінено порядок надання пільг зокрема особам 3 категорії та дітям постраждалим від наслідків Чорнобильської катастрофи. З 01.07.2015 р. пільги на медичне забезпечення вказаним категоріям громадян надаються з врахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

Громадянам постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи віднесеним до 3 категорії та сім’ям, у складі яких є діти постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, для визначення права на отримання пільг з безоплатного відпуску ліків за рецептами лікарів та безкоштовного зубопротезування, необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання (вул. Миру, б. 29, колишній д/с «Світлячок», каб. 11) та заповнити Декларацію про доходи сім’ї пільговика.

Громадянами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи 3 категорії надаються такі документи:

  • - паспорт;
  • - ідентифікаційний номер свій та членів сім’ї;
  • - довідки про доходи свої та членів сім’ї (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за 6 місяців, що передують місяцю звернення затвердженого зразка;
  • - у випадку відсутності доходів за цей період – документи, що підтверджують їх відсутність.

Одним із батьків дитини, постраждалої внаслідок Чорнобильської катастрофи надається:

  • - паспорт;
  • - ідентифікаційний номер свій та членів сім’ї;
  • - довідки про доходи свої та членів сім’ї (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за 6 місяців, що передують місяцю звернення, затвердженого зразка;
  • - у випадку відсутності доходів за цей період – документи, що підтверджують їх відсутність.

Додаткова інформація, та можливість попереднього запису на прийом за телефоном 2-64-91. З питань надання пільг.

 

 

Начальник управління
С. П. Чернявська