Комсомольчанки у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади

22.06.2015, 08:44

Команда Полтавської області з легкої атлетики взяла участь у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади дітей з обмеженими можливостями 2015 року, присвячених 24 річниці незалежності України. Традиційно цей старт пройшов у Миколаєві з 17 по 20 червня.

До складу збірної команди увійшли 2 спортсменки нашого міста. Це Шалигіна Мілана і Нікандрова Дар'я (тренер Бодрик Тетяна Олександрівна). У цілому збірна Полтави завоювала 11 золотих і 2 срібних медалі!!

Наші юні комсомольчанки, як завжди, показали свою майстерність. Мілана в бігу на 60, 100 і 200 м була першою і завоювала три золоті медалі. Дарина в бігу 200 м і 400 м так само була першою і принесла команді дві золоті медалі, а на дистанції 100 м Дарина завоювала срібну медаль.

Хочеться висловити величезну подяку Сітькову Олександру Анатолійовичу, голові громадської організації «Ніжність», за сприяння якого відбулася ця поїздка, він по-справжньому проявив батьківську турботу про членів своєї організації і супроводжував дівчаток, у всьому допомагав і підбадьорював їх. У вільний час спортсмени збірної команди традиційно відвідали Миколаївський зоопарк, який, незважаючи на нелегкі часи, продовжує працювати й радувати відвідувачів, і водний комплекс «Водолій», де покаталися на водних гірках і отримали масу позитивних емоцій.

Від усього серця вітаємо наших спортсменок і тренера Бодрик Т.О. з успішним виступом і надалі бажаємо підвищення спортивних розрядів і майстерності.

Тетяна Амельченя