Засідання виконкому міської ради

23.06.2015, 14:50

23 червня за головування першого заступника міського голови Д.Г.Бикова відбулося чергове засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області.

 

У першу чергу члени виконкому розглянули питання гуманітарного та соціального напрямків. Заслухали інформацію головного лікаря поліклініки «МЦ ПМСД» Ковпак А.В. про внесення змін у додаток рішення виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області від 29.04.2015 р. № 303 «Про затвердження списку дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування».

 

Затвердили Порядок взаємодії впровадження механізму надання послуг для вирішення проблем демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції за принципом «єдиного вікна».

 

Чернявська С.П., начальник УПСЗН, прокоментувала проект рішення стосовно встановлення розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка забов’язалася поховати померлого.

 

Члени виконкому опрацювали питання встановлення середньої вартості ритуальних послуг для безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій та інвалідів війни.

 

Начальник служби у справах дітей Василенко Л.П. прокоментувала проекти рішень про надання статусу малолітнім, про дозвіл на здійснення правочину стосовно житла малолітніх дітей.

 

У блоці питань фінансів, економічного розвитку, майнових та природних ресурсів розглянули низку важливих питань щодо надання в безоплатне строкове користування майна, яке перебуває у комунальній власності, підприємству шкільного харчування «ВКФ «МРІЯ». Директор ПП «ВКФ «Мрія» Лур’є А.Ю. звернулася до міської влади з проханням поновити матеріальну базу кухонь загальноосвітніх закладів міста.

 

Про питання квартирного та кооперативного обліку, надання ордерів на жилу площу в гуртожитках, про включення квартир до числа службових жилих приміщень доповіла Киричок І.О. – начальник житлового відділу.

 

У ході роботи опрацьовано ряд питань, винесених на розгляд виконавчого комітету фахівцями управління архітектури і містобудування.