Підведено підсумки командно-штабних навчань на Полтавщині

26.06.2015, 14:31

26 червня у ході відеонаради керівником командно-штабних навчань, заступником директора Департаменту - начальником відділу інженерно-технічних заходів та експертизи Департаменту організації заходів цивільного захисту Сергієм Осипенком підведено підсумки багатоступеневих командно-штабних навчань з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області, які проходили в регіоні з 23 по 26 червня.

 

Комсомольською міською ланкою ТП ЄДС ЦЗ області поряд з ланками інших населених пунктів області відпрацьовано дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області в разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

 

26.06.2015 у малій залі Комсомольської міської ради Полтавської області під керівництвом першого заступника міського голови Дмитра Бикова проведено нараду з керівниками міських спеціалізованих служб цивільного захисту, членами комісії ТЕБ та НС, міської комісії з питань евакуації, штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій та адміністрацій збірних пунктів евакуації за результатами тренувань.

 

Заслухали виступ керівника командно-штабних навчань Сергія Осипенка, у ході якого акцентовано увагу на проблемних питаннях, відзначено моменти, відпрацьовані на достатньому рівні, та актуальні питання, над якими треба працювати систематично. Оголошено відбій командно-штабних навчань.

 

За результатами наради вирішено посилити роботу в напрямку підвищення рівня готовності сил і засобів цивільного захисту шляхом запровадження системного практичного навчання.