ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АСОЦІАЦІЇ МІСТ УКРАЇНИ ТА ГРОМАД

24.07.2009, 15:58

РІШЕННЯ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ АСОЦІАЦІЇ МІСТ УКРАЇНИ ТА ГРОМАД 21 липня 2009 року, м. Ялта (АР Крим) Про ситуацію, що склалася у зв’язку  із застосуванням Президентом України права вето до Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України»

Заява Асоціації міст України та громад щодо необхідності негайного внесення змін до законодавства про місцеві вибори Прийнято на Загальних зборах
Асоціації міст України та громад 21 липня 2009 року, м. Ялта, Автономна Республіка Крим.

Звернення Асоціації міст України та громад до усіх територіальних громад
20 липня 2009 року місцевому самоврядуванню України було завдано чергового підступного удару. Президент України, який згідно з Конституцією України має виступати гарантом конституційного права територіальних громад на місцеве самоврядування, наклав вето на Закон України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», який саме і спрямований на зміцнення його фінансових гарантій.