ІІ зміна «Арт-фестиваль» у ДСОЦ «Горизонт» відкрита

30.06.2015, 16:38

26 червня  відбулося урочисте відкриття ІІ зміни дитячого оздоровчого сезону «Літо-2015» у дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт».  Ця зміна триває з 24 червня по 14 липня і носить назву «Арт-фестиваль».

 

Жителі містечка дитячих посмішок зібралися в актовій залі центру, де їх привітали почесні гості свята – перший заступник міського голови Дмитро Биков, секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, заступник міського голови Надія Угнічева.

 

Звертаючись до дітвори оздоровчого центру, Дмитро Биков наголосив: «Сьогодні ви набираєтеся сил в сучасному оновленому оздоровчому центрі, а відпочинок вам забезпечує команда висококваліфікованих педагогів, людей з гарячим відданим серцем. Бажаю вам гарного змістовного відпочинку, чуйності й доброти у ваших серцях, відданості й любові до «Горизонту» в ваших душах». Педагогам і працівникам оздоровчого центру побажав творчого неспокою і наснаги, міцного здоров'я та родинного щастя, натхнення й успіхів. Щирі слова подяки адресував багатотисячному колективу ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» в особі голови правління В.В.Лотоуса за самовіддану працю в ім'я процвітання України, за турботу про підростаюче покоління комсомольчан, за внесок у розвиток соціальної сфери міста, за оновлений «Горизонт».

 

Дружніми й бурхливими оплесками горизонтівці зустрічали виступи вожатих і своїх товаришів. Особливе захоплення викликав виступ загону вихователів!