Відбулася чергова апаратна нарада

30.06.2015, 16:40

Чергова апаратна нарада за участі керівників структурних підрозділів Комсомольської міської ради Полтавської області, її виконавчого комітету, бюджетних установ, організацій міста відбулася 30 червня у великій залі виконкому за головування міського голови Сергія Супруна.

 

Міський голова проінформував присутніх про роботу ХІ Українського муніципального форуму, який тривав з 22 по 24 червня у місті Одесі. У роботі Форуму взяли участь Голова Верховної Ради України В.Гройсман,  Перший заступник Глави Адміністрації Президента України В.Ковальчук, Віце-прем’єр-міністр України Г.Зубко, Голова Одеської обласної держадміністрації М.Саакашвілі, Одеський міський голова Г.Труханов, близько 250 керівників органів місцевого самоврядування з громад-членів АМУ, народні депутати, представники органів державної влади, проектів міжнародної технічної допомоги, вітчизняні та закордонні експерти.

 

Форум став майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

 

Міський голова порушив питання освоєння бюджетних коштів. Акцентував увагу головних розпорядників коштів на активній роботі щодо освоєння усіх затверджених сум, ретельно проаналізувати проведення тендерів і конкурсів. Начальнику міського фінансового управління Валентині Баландіній дано доручення обрахувати брак коштів на кінець 2015 року.

Очільник міста націлив присутніх керівників на посилення роботи в напрямку підготовки до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років.

 

У ході апаратної наради мова йшла про припинення КВП «Комсомольськтеплоенерго» надання послуг гарячого водопостачання населенню міста з 01.07.2015 до 01.08.2015.

Перший заступник міського голови Дмитро Биков доповів про затримку з проведення експертизи проектів в експертному центрі м.Полтави, що гальмує процес освоєння бюджетних коштів.

 

Начальник управління архітектури і містобудування Людмила Кириченко надала пропозиції щодо благоустрою території міста.

 

У ході апаратної наради заслухали звіт заступника начальника Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області, начальника міліції громадської безпеки Дмитра Дуденка про стан криміногенної ситуації у місті.

 

Начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Неля Карпець повідомила присутніх про результати проведення з 23 по 26 червня 2015 року командно-штабних навчань з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області.

Військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського ОМВК підполковник Едуард Марченко доповів про стан проведення мобілізаційної роботи у місті, про нагородження комсомольчанина Антона Шуляка орденом «За мужність» ІІІ ступеня.