Відкритий чемпіонат з гри бочча

2.07.2015, 08:42

26-29 червня 2015 року в м. Нова Каховка пройшов відкритий чемпіонат з гри бочча. У змаганнях брали участь 26 спортсменів і 10 асистентів з таких міст: Нової Каховки, Одеси, Білої Церкви, Нікополя, Херсона, Жовтих Вод, Смілої, Полтави та Комсомольська. Нашу команду представляли 6 спортсменів секції гри в бочча. Це – Мірошниченко Валерій, Ваніна Ірина, Мокієнко Лариса, Мокієнко Володимир, Сінельник Максим. Непомнящих Сергій був запрошений як суддя змагань. Сергій останні півроку є тренером з цієї захоплюючої гри. Наші хлопці старалися просто неймовірно, викладалися повністю, здавалося, перемога така близька! Але... вона вислизала в останній, такий відповідальний момент, на жаль, ... Результати змагань такі: Мірошниченко Валерій – 4-е місце в категорії ВР1, Сінельник Максим – 3-е місце в категорії ВС3 і 2-е місце в парній грі. А в боротьбі за кубок у каховському чемпіонаті Ваніна Ірина, Мірошниченко Валерій, Мокієнко Лариса посіли третє призове місце в командній грі. Так тримати, хлопці! Наше місто, наш Комсомольськ завжди попереду у багатьох видах спорту - так багато чемпіонів зростили наші тренери, п'єдестали Європи та світу неодноразово корилися нашим спортсменам. У спортивному світі України всі знають, чого вартують комсомольські бійці!

Наша команда вже другий рік бере участь у відкритих змаганнях по грі бочча. Професіоналізм наших хлопців росте дуже швидко. Наших перемог ще багато попереду! Але ... боляче усвідомлювати, що в інших містах є більш гідні умови для тренувань саме з бочча: є хороші рівні майданчики для гри, великий запас професійного інвентарю. Наприклад, хороший датський м'яч для подібної гри коштує 400 євро, а він потрібен кожному гравцеві! Так хотілося б нашим хлопцям мати відмінний майданчик для гри і в рідному Комсомольську! Віримо, що спонсори нашого міста, які так багато зробили для розвитку спортивних дисциплін, звернуть увагу і на нашу групу, нехай невелику, але повну високих прагнень.

Хочеться відзначити, що хоча й фортуна і не була надто прихильною до наших гравців цього разу , зате старший тренер з гри бочка Юшкіна Наталя з Одеси запевнила нас, що наші спортсмени Сінельник Максим і Мірошниченко Валерій є дуже перспективними гравцями, на яких покладаються великі надії. Такий відгук від знаючого майстра-професіонала, така оцінка набагато більш значуща і вагоміша, ніж грамоти та медалі. А вони (грамоти та медалі) чекають нас попереду, на ще не підкорених вершинах!

Голова громадської організації Непомнящих Т.І., фахівець Інваспорту Амельченя Т.В. і всі спортсмени секції бочча висловлюють величезну подяку голові правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Лотоусу В.В. і Благодійному фонду «Полтавського ГЗК» (директор Мінязев В.Д.) за постійну фінансову підтримку. Водієві автобуса Рукасу В.М. особливі слова подяки за уважне, чуйне ставлення та за активну допомогу спортсменам.

Т.Амельченя