Міський голова в ефірі регіонального проекту ОДТРК «Лтава» «Голос громади»

7.07.2015, 15:24

06 липня Комсомольський міський голова Сергій Андрійович Супрун, Салівський сільський голова Любов Олексіївна Бовбас, Келебердянський сільський голова Аліна Василівна Віняр взяли участь у проекті Полтавської ОДТРК «Лтава» «Голос громади».

 

У прямому ефірі гості студії разом з ведучою проекту Наталею Рясною обговорили питання децентралізації влади, хід впровадження адміністративно-територіальної реформи на території Комсомольської міської ради, Салівської та Келебердянської сільський рад, питання оздоровлення та допомоги демобілізованим, результати виконання мобілізаційних заходів.

 

Сергій Андрійович говорив про соціально-економічний розвиток Комсомольська, його успіхи та проблемні питання, пріоритетні міські проекти: енергозбереження, будівництво житла, організацію відпочинку та оздоровлення дітей у ДСОЦ «Горизонт». Глядачі мали також можливість переглянути відеосюжети про роботу котельні мікрорайону № 15, де шляхом модернізації впроваджено енергозберігаючі технології, та хід оздоровчого сезону в оздоровчому центрі «Горизонт», зняті та змонтовані силами працівників студії «ГОК ТВ». Комсомольський міський голова у ході виступу висловив глибоку вдячність народному депутату України К.В.Жеваго, голові правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоусу, які є засновниками Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», за значну фінансову підтримку та співпрацю на благо територіальної громади Комсомольська.