Зустріч Голови Верховної Ради України В.Гройсмана з Правлінням Асоціації міст України

10.07.2015, 16:24

Сьогодні міський голова Сергій Супрун перебуває у відрядженні в м. Києві, де разом із міськими головами інших міст бере участь у роботі засідання Правління Асоціації міст України.

 

На зустріч запрошено Голову Верховної Ради України Володимира Гройсмана. Члени Правління АМУ обговорили виступ Спікера Парламенту В.Гройсмана та вирішили висловити підтримку ініціативам Президента України Петра Прошенка щодо внесення змін до Основного Закону у частині децентралізації влади. Також Правління Асоціації звернулося до Голови Парламенту та народних депутатів з проханням невідкладно розглянути та підтримати законопроект про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади).

 

За результатами зустрічі Правління АМУ доручило Виконавчій дирекції Асоціації спільно з Міжфракційним депутатським об'єднанням "За розвиток місцевого самоврядування" напрацювати план заходів щодо вирішення проблемних питань місцевого самоврядування, сформульованих у Зверненні до центральних органів влади, прийнятому учасниками ХІ Українського муніципального форуму (проходив в Одесі 22-24 червня 2015 року).

 

За матеріалами сайту http://auc.org.ua