Апаратна нарада міського голови

13.07.2015, 14:39

13 липня міський голова Сергій Супрун провів чергову апаратну нараду. Очільник міста розпочав засідання з приємного – вручив відзнаки, подарунки та квіти багатодітним сім’ям Маціпур та Сеників. Комсомольські родини відзначено у рамках обласної акції «Відповідальне батьківство – щасливе дитинство» за сумлінне батьківство, враховуючи значний внесок у вихованні дітей, збереження та розвиток сімейних традицій, підвищення рівня духовних, моральних цінностей. Родина Сеника Олександра Васильовича та Сеник Оксани Володимирівни  виховує 5 неповнолітніх дітей. У дитячому будинку сімейного типу Маціпура Сергій Дмитрович та Маціпура Оксана Василівна виховують 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Міський голова від щирого серця привітав багатодітні родини, побажав миру, злагоди, добробуту.

 

Озвучив результати роботи ХІ Українського муніципального форуму, що проходив у місті Одесі 22-24 червня 2015 року. Зачитав напрацьоване у ході роботи звернення до центральних органів влади, у якому міські голови України висловили свою підтримку ініціативам Ради регіонального розвитку при Президентові України щодо необхідності реформування місцевого самоврядування, звернулися до вищих органів державної влади з проханням якнайшвидше вирішити ряд питань на рівні держави.

 

Прокоментував хід зустрічі Правління Асоціації міст України з Головою Верховної Ради України Володимиром Гройсманом, яка відбулася 10 липня у Києві, де обговорено питання розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, децентралізації влади.

 

С.Супрун говорив про незначне перевиконання міського бюджету за І півріччя, що дає лише  можливість своєчасно виплачувати заробітну плату в бюджетній сфері, оплачувати комунальні послуги.

 

Очільник міста також зазначив, що відсоток  освоєння бюджетних коштів станом на 01.07.2015 низький. Звернув увагу керівників бюджетних установ, закладів, організацій щодо необхідності реалізувати заходи з підготовки до опалювального сезону 2015-2016 років. Доручив виявити недоліки, усунути наявні порушення, підготувати паспорти готовності об’єктів до зими завчасно.

 

Повідомив про проведення ряду обласних нарад в режимі відеоконференції, запросив до участі керівників відповідних структурних підрозділів Комсомольської міської ради, її виконавчого комітету.

 

У ході наради було порушено питання впровадження проектів енергозбереження для мешканців ОСББ. Зробити тепломодернізацію стало можливим за рахунок кредитних коштів. С.Супрун зазначив: «Необхідно відпрацювати алгоритм роботи з населенням, роз’яснювати переваги, ефективності ведення господарських справ жителями ОСББ». Просив ЗМІ провести широку інформаційно-роз’яснювальну кампанію.

 

Міський голова заслухав доповіді представників правоохоронних органів, санепідемстанції про події та стан епідеміологічної ситуації в Комсомольську.

 

Е.Марченко,  військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського ОМВК, звернувся до керівників підприємств, установ, закладів, організацій з проханням до 20.07.2015 подати уточнені списки військовозобов’язаних, переглянути питання бронювання військовозобов’язаних, поінформував про виконання заходів з мобілізації. Міський голова С.Супрун просив керівників бюджетних установ, закладів, організацій та підприємств міста сприяти роботі військового комісаріату. 


Звернення Асоціації міст України