Міська влада Комсомольська взяла участь у нараді голови ОДА

13.07.2015, 14:42

 13 липня о 09.00 відбулася нарада в режимі відеоконференції, яку провів голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко.

 

Міський голова Сергій Супрун зібрав у малій залі виконкому представників влади для участі у нараді на  місці.  Участь у нараді взяли перший заступник міського голови Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, директор департаменту ЖКГ Петро Василюк, начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Неля Карпець, керуючий ТВБВ №10016/068 філії Полтавського обласного управління АТ «Ощадбанк» Віолета Чебикіна, представники ЗМІ.

 

У ході наради розглянуто ряд питань порядку денного: про завдання органів влади області за підсумками наради Президента України П.Порошенка з головами ОДА; про реалізацію на території регіону механізму державної підтримки населення, ОСББ та житлово-будівельних кооперативів із впровадженням заходів з енергоефективності в житлових будинках; про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, що виникли на території області; про організацію проведення ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Заслухали виступаючих про роботу у вищезазначених напрямках.

 

Валерій Головко говорив про корупцію у владі, зовнішню та внутрішню безпеку, залучення інвестицій та реалізацію інвестиційних проектів у Полтавській області.

 

Губернатор Полтавщини дав оцінку роботі структур ПОДА. Доручив керівникам структурних підрозділів ПОДА подати до 01 серпня пропозиції щодо дерегуляції: що заважає підрозділам працювати ефективно, надавати якісні послуги населенню. Акцентував увагу учасників відеоконференції, що довіру до влади необхідно відновлювати.

 

За результатами наради міський голова Сергій Супрун дав доручення заступникам міського голови опрацювати питання, порушені на нараді головою ПОДА, при вирішенні завдань застосувати системний підхід, удосконалити роботу ЦНАП  та відділу Держкомзему.