Ветеранів привітали з Днем металурга

17.07.2015, 08:12

Напередодні відзначення Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості в актовій залі Комсомольського історико-краєзнавчого музею відбувся святковий захід для ветеранів Полтавського гірничо-збагачувального комбінату. Зустрічали гостей урочистостей мелодіями народних українських пісень у виконанні тріо бандуристів Палацу культури і творчості. Привітати ветеранів із святом завітали перший заступник міського голови Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, директор з управління персоналом і побуту ВАТ «Полтавський ГЗК» Олена Бойченко, голова профспілки ВАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Афонін, голова громадської ради при Комсомольській міській раді Дмитро Вінівітін.

Теплі слова подяки за багаторічний труд адресував присутнім перший заступник міського голови Дмитро Биков, висловив вдячність за тісну співпрацю з ветеранами й першопрохідцями сьогодні, побажав міцного здоров’я, радості й миру, благополуччя в родинах.

Директор з управління персоналом і побуту ВАТ «Полтавський ГЗК» Олена Бойченко вручила грамоти і подарунки ветеранам, подякувала за їхній вклад у розвиток сучасного комбінату, за працю наступників, династій.

Завідувач музею ВАТ «Полтавський ГЗК» Микола Стахів вручив Клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» (Лісняку Володимиру Миколайовичу) і Спілці «Першозасновників ВАТ «Полтавський ГЗК» (Антонцю Анатолію Максимовичу) примірники дев’ятого випуску краєзнавчого альманаху «Свічадо Придніпров’я».

Стіни зали прикрашали картинами, створені художники, які брали участь у художньому ленері «Полтавська магнітка» до Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості, виставка до якого й була організована. Як зауважив завідувач музею ВАТ «Полтавський ГЗК» Микола Стахів, ветерани бачили наше місто в кучугурах піску, першими будинками, першим світлом у оселі, першим концентратом руди, а сьогодні художники демонструють картинами свій погляд на сучасний Комсомольськ.