Шановні працівники металургійної й гірничодобувної промисловості!

17.07.2015, 11:15

Щиро вітаю вас з професійним святом! Гірничо-металургійний комплекс України – провідна галузь промислової держави, найважливіша складова національної економіки.

 

Своєю щоденною працею ви, працівники ВАТ «Полтавський ГЗК» і ТОВ «Єристівський ГЗК», забезпечуєте стабільний розвиток галузі, яка є потужним фактором зростання економіки держави. Ви – справжні майстри своєї справи і щоденно підтверджуєте свій професіоналізм.

 

Сьогодні в галузі існує чимало проблем. Високі ціни на енергоносії є одним з вагомих факторів невідкладної модернізації виробництва. Переконаний, що спільними зусиллями ви відновите міць вітчизняної гірничо-металургійної галузі, виведете її на лідерські позиції на світовому ринку металу та повернете їй статус найпотужнішої та найбільш експортно-орієнтованої галузі. Багаті традиції, досвід, знання справи, усвідомлення високої відповідальності за долю Комсомольська й країни допоможуть вам успішно долати труднощі й досягати найкращих результатів.

 

Прийміть щиру подяку за труд! Міцного вам здоров’я! Нехай у вашому житті будуть стабільність і благополуччя, у ваших сім’ях – тепло та затишок!

 

Міський голова Сергій Супрун.