Урочистості до Дня працівників гірничодобувної та металургійної промисловості

20.07.2015, 13:15

День працівників гірничодобувної та металургійної промисловості для міста Комсомольська особливе свято. Адже майже кожен мешканець, так або інакше, пов’язаний  із Полтавським гірничозбагачувальним комбінатом, чи Єристівським гірничозбагачувальним комбінатом, або Біланівським гірничозбагачувальним комбінатом. Із підприємствами у комсомольчан поєднується минуле, сьогодення та майбутнє нашого міста.

 

17 липня у великій залі Комсомольського палацу культури і творчості відбулися святкові урочистості з нагоди Дня працівників гірничодобувної та металургійної промисловості. Адже гірник це особливе покликання, яке є сплавом мужності, здатності до нелегкої праці й справжнього мистецтва видобування з надр землі залізної руди.

 

Привітати комсомольчан зі святом завітав народний депутат України Костянтин Жеваго. Зі словами вдячності за нелегкий труд звернувся Костянтин Валентинович до працівників гірничозбагачувальних комбінатів, наголосив на досягненнях, побажав успіхів, миру й благополуччя.

 

До вітань приєдналися і голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, голова профспілкового комітету Сергій Афонін. На сцені палацу вручили найкращим працівникам грамоти Асоціації «Укррудпром».

 

На урочистостях були присутні заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олег Пругло, перший заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Марченко. Почесні гості подякували багатотисячному колективу комбінатів за нелегкий наполегливий труд, за стабільність у досить непрості часи, за допомогу Збройним силам України. Вручили гірникам-комсомольчанам грамоти Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради.

 

З поздоровленнями з нагоди професійного свята звернувся міський голова Сергій Супрун. Сергій Андрійович подякував колективу підприємств за працю, яка забезпечує додаткові надходження до міського бюджету, стабільність соціально-економічного розвитку Комсомольська, адміністрації комбінатів – за благодійну допомогу, яку вони надають у вирішенні багатьох питань життєдіяльності міста. «Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, успіхів у трудовій діяльності на благо рідного міста, Полтавщини, України. Бажаю всім вам злагоди, достатку в родинах, хай завжди будуть вдалими та успішними ваші трудові будні, стануть реальністю перспективні плани розвитку підприємств, а настрій завжди буде святковим», – наголосив міський голова.

 

Колективу Полтавського гірничозбагачувального комбінату, який славиться трудовими династіями та славетними традиціями,  в особі голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса Сергій Супрун вручив подарунок – ікону Володимирської Божої Матері. Працівникам гірничозбагачувальних комбінатів за сумлінну працю, значні трудові досягнення, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста та з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості міський голова вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Комсомольської міської ради.

 

Святковий урочистий настрій присутнім дарували художні колективи Комсомольського палацу культури і творчості.